Menu

Nákupy ve vašem smartphonu

11.10.2013 13:16 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nákupy ve vašem smartphonu

Nákupy ve vašem smartphonu | foto: CHIP

Za nákupy na internetu nemusíte vyrážet pouze prostřednictvím internetového prohlížeče v počítači. Představíme vám nejlepší mobilní aplikace, které vám pomohou s výběrem a nákupem zboží ve vašem smartphonu nebo tabletu.

Prodejci zboží a služeb se snaží oslovovat zákazníky neustále novými cestami, nejnověji i prostřednictvím aplikací pro mobilní telefony a tablety. Vybírat je proto dnes možné nejméně z desítek aplikací aukčních serverů, internetových obchodů nebo slevových portálů. Nakupovat tedy můžete pohodlně i na cestách, samozřejmě pokud máte k dispozici internetové připojení. Transakci lze zpravidla prostřednictvím mobilního zařízení i dokončit, typicky zaplacením pomocí platební karty. Výjimkou však nejsou ani aplikace upozorňující na novinky a zboží ve slevě, jejichž účelem je přivést zákazníka do prodejny (k čemuž mu pomohou připravenou mapou a informacemi o otevírací době). Dále existují například i aplikace, které vám zpříjemní nakupování v kamenných obchodech a využívání různých věrnostních programů.

Jak nakupovat pohodlně prostřednictvím smartphonu či tabletu vám poradíme v listopadovém Chipu, který vychází již 17. října 2013.

app-nakupy-nahled

Komentáře

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.