Menu

Plná verze pro 04/2015: Hetman Partition Recovery

16.03.2015 12:11 | Martin Kučera + Přidat komentář
Plná verze pro 04/2015: Hetman Partition Recovery

Plná verze pro 04/2015: Hetman Partition Recovery | foto: CHIP

Smazali jste nechtěně data v mobilu nebo počítači? Nenačetla se vám SD karta? Stiskli jste tlačítko »Formátovat«? Použijte program pro profesionální záchranu a obnovu dat.

Hetman Partition Recovery je program pro záchranu a obnovu dat. Pracuje s interními disky počítačů, s USB flash disky, s paměťovými kartami i s paměťovým místem fotoaparátů nebo mobilních telefonů. Ze souborových systémů FAT a NTFS umí obnovit smazaná data, či zachránit plně formátovaný harddisk. V mnoha případech uspěje i u vadných a nečitelných médiích. Má velmi přehledné grafické prostředí s vizuálním náhledem obnovitelných souborů a výjimečně snadnou obsluhu pomocí promyšleného průvodce. Jeho unikátní vlastnost »Signature Search« značí algoritmus obnovy, pomocí kterého program hledá a poté filtruje nalezená data podle jejich koncovek. Profesionálové jistě ocení možnost náhledu dat v HEX editoru.

Tato plná verze vyjde v Chipu 04/2015 již 20. března 2015.

heat

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.