Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cenově dostupný bezdrátový přístupový bod

redakce 02.04.2019

Firemní dvoupásmový bezdrátový přístupový bod Netgear WAC124 v sobě snoubí nejnovější trendy v oblasti Wi-Fi, jejichž prostřednictvím dokáže malým a středním firmám poskytnout spolehlivé a bezpečné bezdrátové připojení za dostupnou cenu.

Silné a stabilní Wi-Fi připojení hraje důležitou roli v růstu mnoha menších firem. Netgear pro ně proto vytvořil nový výkonný bezdrátový přístupový bod, který lze používat také jako router. Kombinace dvoupásmového 4x4 802.11ac Wave2 připojení a technologie MU-MIMO zajišťuje vysoce kvalitní bezdrátové připojení pro až 64 připojených klientů o celkové kombinované rychlosti 2 Gb/s (300Mb/s v 2,4GHz pásmu + 1733Mb/s v 5GHz pásmu). Široké pokrytí Wi-Fi signálem poskytuje trojice externích antén, jejichž účinek dále zvyšuje technologie inteligentního zaměřování signálu Beamforming.

Součástí přístupového bodu WAC124 je i čtveřice gigabitových ethernetových portů LAN, umožňujících kabelové připojení firemních počítačů, tiskáren, POS, a dalších nezbytných zařízení. Nechybí ani USB port, jehož prostřednictvím lze zařízení propojit lokálním HD či datovým úložištěm NAS.

Bezdrátový přístupový bod WAC124 nabízí také tři bezdrátové sítě s odděleným přístupem pro management, zaměstnance a zákazníky či hosty. Umožňuje tak firmám získat naprostou kontrolu nad zabezpečením jejich dat.

•             Management: přístup administrátora či vedení společnosti k internetu a důležité firemní infrastruktuře.

•             Zaměstnanci: přístup k internetu a připojení zaměstnaneckých zařízení k síti.

•             Zákazníci a hosté: přístup k internetu, a to po předem stanovenou omezenou dobu a po přijetí uživatelských podmínek stanovených firmou.

Snadné zapojení přístupového bodu do sítě umožňuje technologie plug-and-play. Následnou správu a monitoring zařízení je možné činit prostřednictvím uživatelsky intuitivního webového rozhraní.

Bezdrátový přístupový bod WAC124 je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 2485 korun / 96 euro s DPH.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud