Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AT Computers spustil vylepšený web X-Diablo pro herní nadšence

redakce 25.04.2017

Právě byla spuštěna nová verze webových stránek herních počítačů X-Diablo, projektu společnosti AT Computers v oblasti gamingu.

Cílem je zpřehlednit zákazníkům jednotlivé typy herních počítačů a zjednodušit tím jejich výběr a nákup. Základní nabídka se dělí na herní sestavy řady Gamer (základní řada), Family (herní PC malých rozměrů), Extreme (nejvýkonnější sestavy pro náročné hráče) a Limited (limitované sestavy). U každého typu PC můžete najít podrobnou konfiguraci, jaké komponenty jsou součástí, dále informace o výkonnosti, záruce i doporučené ceně vč. DPH.

ATC i zde ctí své pravidlo, že neprodává koncovým zákazníkům napřímo. Zákazník si ale svého prodejce může vybrat z rozsáhlé prodejní sítě – aktuálně si herní stroje X-Diablo můžete pořídit ve více než 400 prodejnách po celé ČR.

Najdete zde také nové originální polepy skříní, které ATC nedávno nabídlo jako novinku, a to v šesti designech – oheň, sport, auta, fantasy, army nebo koláž všech těchto uvedených možností. O této možnosti jsme vás už informovali.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud