Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cooler Master je ve vybrané společnosti TUF Gaming aliance

redakce 07.05.2018

Značka TUF Gaming je produktová série společnosti ASUS zaměřená primárně na odolné a spolehlivé herní produkty.

Aliance TUF Gaming je společná snaha mezi ASUSem, Cooler Masterem a dalšími značkami o vytvoření speciální řady produktů, které dají dohromady esteticky jednotný herní počítač. Cooler Master hraje hlavní roli v této spolupráci, když poskytuje počítačovou skříň, chlazení a zdroj.

Řada produktů TUF Gaming zahrnuje seznam produktů, které byly speciálně vybrány pro jejich schopnost rozjet hry plynule a spolehlivě. Produkty Cooler Master byly vybrány nejen díky tomu, jak fungují samostatně, ale především pro fungování jako celku. TUF Gaming produkty, respektive Cooler Master zastoupení, reprezentuje počítačová skříň MasterBox MB500, chladiče procesoru MasterAir MA620P a MasterAir MA410M a zdroje MasterWatt ve čtyřech výkonnostních variantách (450 W, 550 W, 650 W a 750 W). Všechny pak nesou označení TUF Gaming Edition.

Jednou z klíčových předností produktů Cooler Master je spolehlivost. Prioritou společnosti je poskytovat nejen komponenty, které fungují dobře, ale fungují dobře po dlouhou dobu. ASUS deklaroval, že do systému zahrne jen spolehlivé a odolné produkty, a to byl jeden z důvodů pro uzavření vzájemné spolupráce.

Herní počítač musí dobře vypadat, a proto ASUS představil vzor a barevné schéma, které se dostatečné vymezuje od ostatních značek. To umožňuje vytvořit funkční systém s konzistentní vizuální identitou.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud