Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cooler Master uvádí počítačové skříně řady MasterBox Q300

redakce 05.03.2018

Na trh přichází nová řada MasterBox Q300. Mezi hlavní rysy dvou nových počítačových skříní patří velikost, modularita a velký potenciál unikátních sestavení.

Ačkoli jsou obě koncipovány pro mATX základní desky, disponují dostatkem prostoru pro standardní zdroj a 240mm přední chladič. Cooler Master MasterBox Q300P, resp. MasterBox Q300L, tak umožňuje vytvoření malé, přenosné herní sestavy s vysokým výkonem.

„Nabídka počítačových skříní formátu mATX není tak široká, jakou by naše komunita chtěla,“ říká Matteo Stracciari, generální manažer pro počítačové skříně, a dodává: „Lidé, kteří se poohlíží po kompaktní, přizpůsobitelné herní skříni se mohou těšit na novou řadu MasterBox Q300.“

Flexibilita pro vlastní nastavení

Jednou z hlavních částí série Q je multimediální ovládací I/O panel. Ten lze umístit celkem do šesti různých pozic, resp. na přední, vrchní a spodní kraj po obou bocích, a díky tomu získat lepší přístup v závislosti na její poloze doma či v kanceláři.

Minimalizace rozměrů se zachováním standardní velikosti zdroje

I přes mATX určení poskytuje řada MasterBox Q300 dostatek prostoru pro ATX zdroj zajišťující tolik wattů výkonu, kolik si sestava vyžádá. Kromě toho nabízí 28 mm místa za základní deskou pro snadnou organizaci kabelů jdoucích ze zdroje.

Cooler Master MasterBox Q300L

cooler-master-masterbox-q300l Charakteristickou vlastností modelu jsou vzorované prachové filtry v přední části a z vrchu. Tyto filtry jsou magnetické a lze je tak snadno odejmout pro čištění. Uživatelský komfort a variabilitu reprezentuje možnost situování do horizontální i vertikální polohy.

Cooler Master MasterBox Q300L je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1090 Kč v České republice a 42,90 euro na Slovensku.

 

 

Cooler Master MasterBox Q300P

cooler-master-masterbox-q300p Výrazným bodem skříně jsou čtyři odnímatelná madla v každém rohu usnadňující transport a zatmavené přední a vrchní panely. MasterBox Q300P nabízí dva předinstalované 120mm ventilátory s RGB LED podsvícením, které jsou doplněny o RGB podsvícení rohového panelu. Součástí dodávaného příslušenství je jeden RGB ovladač.

Cooler Master MasterBox Q300P je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1990 Kč v České republice a 77,90 euro na Slovensku.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud