Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Další novinky Xiaomi – velká sluchátka a miniaturní Mi Box Mini

Pavel Trousil 15.01.2015

Společnost Stark distribution představila další novinky z produkce Xiaomi. Po uvedení dvou verzí vlajkové lodi 5,7″ telefonu Mi Note uvádí Xiaomi jde o uzavřená sluchátka Mi Headphones a miniaturní multimediální Mi Box. 

xiaomi-mi-headphones-nahled

Xiaomi vstupuje tímto uvedením do segmentu velkých sluchátek. Nová sluchátka Mi Headphones míří vysoko, což dokazuje nejen luxusní provedení se zlatými prvky, ale také použití polootevřené akustiky s velkými 50mm membránami z beryllia, impedancí 32 ohmů a postříbřeným kabelem.

xiaomi-mi-box-fronthand-nahled

Již před časem představila společnost Xiaomi zařízení Mi Box, které dokáže bezdrátově přenášet obraz z mobilních zařízení do velkých televizorů, a to až v kvalitě Full HD. Nově představený Mi Box Mini má zhruba velikost síťového adaptéru k mobilnímu telefonu. Přesto je vybaven čtyřjádrovým procesorem Cortex-A7 1,3 GHz s 1 GB RAM. Mi Box Mini podporuje přenos obrazu až v rozlišení 1080p a zvuk Dolby, DTS audio. Pro snadné ovládání je dodáván s dálkovým ovladačem. Vzhledem k tomu, že Mi Box Mini může být schovaný za televizorem, komunikuje ovladač se zařízením pomocí bluetooth.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud