Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Disney+ láká na duchařský horor a Planetu opic. Voyo má také co nabídnout

Jakub Fišer 28.05.2024
Zdroj: Glenn Carstens-Peters/Unsplash

Streamovací služba Disney+ přinese v červnu hned několik premiér, mezi nimi například očekávaný horor První znamení: Přichází Satan! či nový Star Wars spinoff jménem Akolytka. Zpátky se ale nedrží ani tuzemské Vivo, které posílá do boje o diváky především své osvědčené reality shows.

Kapitoly článku

Disney+ v červnu

Americké Disney potěší hned v první polovině června dvěma originálními sériemi. Sportovní dokuseriál Wrexham, o fotbalovém klubu Roba McElhenneyho a Ryana Reynoldse, zamíří do své 3. řady již 12. června. O týden dříve bude dvěma prvními epizodami začínat nový spinoff seriál Star Wars: Akolytka.

Zdroj: Star Wars / YouTube

Z filmových premiér určitě zaujme horor ze série Omen, konkrétně příběhový prequel jménem První znamení: Přichází Satan! Film byl od 4. dubna v kinech a exceluje v něm Nell Tiger Freeová, která své kvality prokázala již v seriálu Servant z produkce Apple TV+.

A ještě jedna pecka, tentokrát pro fanoušky univerza Planety opic. Disney+ nabízí hned 7 filmů, včetně původní Planety opic z roku 1968, nebo remaku od Tima Burtona z roku 2001. Zhlédnutím této filmografie se ideálně připravíte na novinku Království Planeta opic, která je dostupná v kinech od 9. května.

Mohlo by vás zajímat

Voyo láká na Výměnu manželek a návrat oblíbeného seriálu

Novácká streamovací platforma Voyo na konci května, tedy již v těchto dnech, nasadila proti konkurenčním platformám těžký kalibr. Do vysílání opět zapojila premiérové díly nejoblíbenější tuzemské reality show Výměny manželek. Už nyní jsou na Voyo 3 nové díly, další budou následovat.

Další návrat, tentokrát podstatně víc do historie, představuje seriál Čarodějky, v originále Charmed. Seriál o nerozlučném sesterstvu čarodějek z pera Constance M. Burgeové odstartoval v roce 1998 a běžel nepřetržitě do roku 2005, kdy skončil. V hlavních rolích excelovaly Holly Marie Combsová, Alyssa Milanová a Rose McGowanová.

Zdroj: Disney, Voyo


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud