Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Disney+ v lednu 2024: seriály pro fanoušky sci-fi a hvězdný epos Stvořitel

Jakub Fišer 04.01.2024
Zdroj: Thibault Penin / Unsplash

Streamovací platforma Disney+ v Česku nabídne zkraje nového roku 2024 hned dva původní seriály, dokusérii Skutečný život brouků a velké epické sci-fi z budoucnosti Stvořitel pojednávající o umělé inteligenci. Kdy přesně se na lednové novinky můžete těšit?

Kapitoly článku

Echo – od 10. ledna

Původní seriál Disney a Marvel pojednává o hrdince jménem Echo (vlastním jménem Maya Lopez), která má pocházet z původního amerického obyvatelstva a v nové šestidílné sérii bude bojovat s agenty zločineckého impéria Wilsona Fiska, alias Kingpina. V hlavní roli se představí 26letá herečka Alaqua Cox.

Zdroj: Marvel Entertainment / YouTube

Skutečný život brouka – od 24. ledna

Na závěr ledna dorazí dokumentární série Disney ve spolupráci s National Geographic. V 9 dílech po 30 minutách se podíváme na to, jak žijí konkrétní zástupci říše hmyzu. V anotaci stojí: „Proleťte se džunglí s kovově lesklými včelami, skočte si bungee jumping s pavoukem v srdci velkoměsta, zažeňte příšery ve vesnickém rybníku.“

Cristóbal Balenciaga – od 19. ledna

Další seriál z původní produkce Disney, tentokrát španělského zastoupení. Na ploše 6 epizod bude seriál sledovat život jedné z největší módních ikon minulého století, jehož vliv je patrný i na dnešní stavu značky Balenciaga. Seriál o vrcholném představiteli stylu Haute couture bude na Disney+ uveden 19. ledna.

Zdroj: Disney+ Espana / YouTube

Stvořitel – 17. ledna

V polovině měsíce dorazí dlouze očekávaný sci-fi epický příběh Stvořitel. Snímek režíroval Gareth Edwards a hudbu k němu složil oscarovými soškami ověnčený Hans Zimmer. Příběh filmu pojednává o válce mezi lidmi a umělou inteligencí a otevírá zajímavou diskuzi na téma evoluce umělé inteligence. Stvořitel byl od září v kinech

Zdroj: Disney+, ČSFD


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud