Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Disney+ v říjnu 2023: nový Loki a strašidelné novinky na Halloween

Jakub Fišer 30.09.2023
Zdroj: se svolením Disney

Oblíbená streamovací platforma Disney+ plánuje v říjnu představit divákům několik zajímavých premiér. Fanoušci superhrdinských hitů se například mohou těšit na druhou sérii úspěšného seriálu Loki, anebo na dokument o extrémních dobrodruzích. Chybět nebudou ani strašidelné halloweenské novinky, o kterých jsme na Chipu již informovali.

Kapitoly článku

Loki, 2. série (6. října)

Hned zkraje měsíce Disney přinese očekávanou 2. sérii seriálu Loki z produkce Marvel Studios. Příběh pokračování naváže na strhující finále první řady, očekávat tak lze nadílku silných momentů propojených zběsilými hrátkami s časem.

Druhá sezona nabídne opět 6 epizod se stopáží kolem 40–50 minut. O režii se postaral Michael Waldron, který se coby scénárista podílel na pár dílech Rick a Morty a také napsal Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Hlavní role opět patří Tomu Hiddlestonovi a Sophii Di Martino.

Zdroj: Totalfilm.cz / YouTube

Za hranicí nemožného (11. října)

Dokusérie Za hranicí nemožného (v originálě Edge of the Unknown with Jimmy Chin) měla premiéru již vloni na televizní stanici National Geographic, která pořad produkuje. První a zatím jediná řada má 10 epizod po půlhodině a všemi provádí charismatický Jimmy Chin.

Na ploše 10 dílů se divák dozví příběhy skutečných moderních dobrodruhů, kteří překonávají polární expedice, laviny, extrémní sucha a další nehostinné přírodní podmínky. Většina dílů se věnuje horolezectví, i když šestá epizoda například pojednává o surfařce, která přežila útok žraloka.

Zdroj: National Geographic / YouTube

Kostlivec (11. října)

V polovině října dorazí na Disney+ hororový film Kostlivec (v originále Boogeyman), který měl premiéru v českých kinech již v červnu. Na Česko-Slovenské filmové databázi si drží solidní hodnocení 62 % a 99minutová stopáž slibuje příjemnou, sic nenáročnou podívanou.

Zdroj: Falcon / YouTube

Za příběhem stojí mistr hororu Stephen King, předlohou pro scénář totiž byla jeho stejnojmenná povídka. Režie se zhostil Rob Savage, scénař napsal Scott Beck a Bryan Woods. Hlavní role ve filmu ztvárnili Sophie Thatcherová, Chris Messina a David Dastmalchian.

Zdroj: Disney+, ČSFD


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud