Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonale vyladěná Windows 11

redakce 21.04.2023

Konečně jste si pořídili nový počítač. Ale jen ho zapnout a začít pracovat nestačí ke skvělému pocitu z čistého a svižného systému

Chip 05/2023:  Každý, kdo si koupí nový počítač, chce rychle začít pracovat. Ale ať to zní jakkoli podivně, Microsoft postavil do cesty k funkčnímu, čistému a rychlému počítači řadu překážek. Je třeba projít nastaveními systému Windows 11, nainstalovat nezbytné aktualizace, odstranit zbytečnosti, vyladit výkon, importovat osobní data a v neposlední řadě ochránit počítač před škodlivým softwarem. No a nejlepší je také hned od začátku nastavit spolehlivé zálohování dat.

V našem článku s vámi projdeme první kroky s Windows 11 a doplníme je několika tipy, které vyplynuly z našich zkušeností z práce s nejnovějším operačním systémem Microsoftu. Mnohé z nich jsou vhodné i pro počítače, které se používají již delší dobu, takže nemusí jít jen o zbrusu nové stroje. A abyste mohli hned začít pracovat i se správným softwarem, připravili jsme pro vás balíček základních programů – najdete jej na Chip DVD.

V Chipu 05/23, který vychází 26. dubna, vám pomůžeme vám se správnou konfiguraci Windows 11 a doplněním nezbytného softwaru.

Obsah: Všechna témata Chipu 05/2023


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud