Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ergonomická myš Logitech

Pavel Trousil 20.08.2018

Nejdokonalejší ergonomickou myší je podle Logitechu její nový model MX Vertical. Snižuje namáhání zápěstí a předloktí bez snížení produktivity práce.

Společnost Logitech představila MX Vertical, svoji dosud nejdokonalejší ergonomickou myš, která kombinuje ergonomickou konstrukci s výkonem špičkových produktů řady Logitech MX. Myš je navržena tak, aby se snížila namáhání předloktí a tlak na zápěstí. Její neobvyklý 57° svislý sklon byl optimalizován s ohledem na ergonomickou polohu ruky, aniž by se tím omezila produktivita práce.

Vědecky otestovaná a odborníky na ergonomii schválená myš je zkonstruována tak, aby se dala přirozeně uchopit, asi jako kdybyste chtěli někomu podat ruku. Její svislý sklon umožňuje ve srovnání s používáním běžné myši snížit svalovou aktivitu až o 10 %, aniž by se jakkoliv narušila funkčnost. Komfortní tvar myši vyhovuje různým tvarům a velikostem ruky a texturovaný pryžový povrch a opěrka palce zajišťují pevný a přirozený úchop.

MX Vertical obsahuje snímač s vysokou přesností a rozlišením 4000 DPI. Výsledkem je až čtyřnásobné zkrácení potřebných pohybů ruky a snížení únavy při práci s myší. Přepínač rozlišení umožňuje okamžitě nastavit rychlost a přesnost pohybu kurzoru. Plně nabitá dobíjecí baterie vydrží až čtyři měsíce a rychlé jednominutové nabíjení vystačí až na tři hodiny práce. Díky funkcím Logitech Easy-Switch a Logitech Flow můžete s myší přepínat mezi dvěma počítači, a dokonce mezi nimi kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty. Myš stojí 99,99 dolarů, přičemž předobjednávky budou k dispozici na webu Logitech.com od 20. srpna.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud