Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Galerie v obývacím pokoji

Pavel Trousil 08.04.2019

Nový režim Ambient televizorů QLED od společnosti Samsung dokáže proměnit obývací pokoj v uměleckou galerii. Nová funkce umožňuje prezentovat světoznámá umělecká díla i personalizovaný obsah.

Nová modelová řada QLED televizorů Samsung pro rok 2019 nabídne novou verzi režimu Ambient umožňujícího i při vypnutém televizoru zobrazovat na obrazovce oblíbené fotografie, dekorativní zátiší nebo režim hodin.

magic-screen-2-nahled

Při přípravě nového režimu Ambient a jeho uvedení na trh spolupracovala společnost Samsung s talentovanými umělci, díky nimž získají spotřebitelé příležitost zútulnit a zkultivovat své domovy. V rámci nového režimu Ambient spojila se společností Samsung svoje síly například Tali Lennoxová, modelka a umělkyně, která se prosadila zejména v módním průmyslu, ale proslavila se také svými abstraktními olejomalbami. Režim Ambient nabídne také díla nizozemské umělecké dvojice Scholten & Baijings, která vytvořila sbírku různých domácích uměleckých předmětů zahrnující například výrobky z porcelánu či textilu v elegantních barvách i vzorech.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud