Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Garmin 2360T a 2460T

redakce 11.05.2011

Garmin představil dvojici nových GPS navigací určenou pro automobily. Oba využívají funkci Lifetime. Jsou to modely Garmin nüvi 2360T Lifetime a Garmin nüvi 2460T Lifetime .

Garmin nüvi 2360T Lifetime 

Používáte v automobilu navigaci? Je pro vás důležité na displeji sledovat mapu v okolí, aktuální pozice nebo se soustředíte na situaci před autem? Nový Garmin nüvi 2360T Lifetime nabízí možnost otočení orientace displeje na výšku nebo na šířku.

Ve městě oceníte orientaci mapy na šířku, umožňuje lepší přehled a v případě potřeby pomůže najít vhodnou objízdnou trasu. Při jízdě na dálnici naopak jistě oceníte mapu zobrazenou na výšku, která lépe informuje o dění před vozidlem.

Navigace Garmin nüvi 2360T Lifetime je vybavená novým napájeným stojánkem umožňujícím změnu orientace za jízdy pouhým pootočením displeje.

Garmin nüvi 2360T Lifetime patří mezi navigace s mapami kompletní Evropy a bezplatnou aktualizací této mapy po celou dobu fungování navigačního přístroje. Mapy Evropy jsou bezplatně k dispozici na internetu a jsou obvykle 4x ročně aktualizovány.

Bližší specifikace navigace Garmin nüvi 2360T Lifetime:

4,3“ otočný dotykový displej, předehrané navigační mapy pro 44 zemí Evropy, doživotní bezplatná aktualizace map Evropy, integrovaný přijímač dopravních informací, Bluetooth hands free, rozměry: 12,1x7,6x1,5 cm, hmotnost: 142 g., rozlišení displeje: 480x272 pixelů, napájení LiIon akumulátor s výdrží až 2,5 hod., rozšiřitelná paměť pomocí microSD karet, podrobné plánování tras, asistent řazení do jízdních pruhů, fotorealistické náhledy na křižovatky, technologie TrafficTrends a MyTrends, automatické řazení průjezdních bodů, funkce ecoRoute, kompatibilita s ecoRoute HD, prohlížeč obrázků, zabezpečení PIN kódem, aktivní/napájený stojánek, automatické uložení pozice při opuštění vozu, připojení k PC pomocí micro USB konektoru, v ceně turistické mapy ČR pro použití navigace i mimo automobil.

 

Doporučená cena Garmin nüvi 2360T Lifetime je 6.790 Kč s DPH.

 

 

Garmin nüvi 2460T Lifetime

Garmin nüvi 2460T Lifetime je přenosná automobilová navigace s velkým 5“ displejem obsahující mapy 44 zemí Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací. Navigace nabízí uživatelsky definovatelnou úvodní obrazovku s možností rychlého přístupu k nejčastěji používaným funkcím. Hledáte často konkrétní adresy, zadáváte zeměpisné souřadnice nebo chcete mít rychlý přístup k uloženým bodům? Pomocí jednoduchého průvodce může úvodní obrazovka navigace Garmin nüvi 2460T Lifetime změnit svůj vzhled. Zvětšete si důležité ikony, odstraňte nepoužívané a sami si rozvrhněte úvodní displej navigace. Jak snadno se bude nüvi 2460T Lifetime ovládat záleží jen na vás.

Navigační přístroj nüvi 2460T Lifetime je vybaven novým, napájeným stojánkem, který je schopen automaticky zapnout nebo vypnout navigaci při vložení nebo sejmutí navigace ze stojánku.

Nový navigační přístroj je vybaven řadou pokročilých navigačních funkcí, mezi které patří například podrobné plánování tras, asistent řazení do jízdních pruhů nebo prémiový přijímač dopravních informací s doživotním přístupem k prémiovým dopravním informacím.

Bližší specifikace navigace Garmin nüvi 2460T Lifetime:

5“ dotykový displej, předehrané navigační mapy pro 44 zemí Evropy, doživotní bezplatná aktualizace map Evropy, uživatelsky přizpůsobitelná úvodní obrazovka, integrovaný přijímač dopravních informací, Bluetooth hands free, rozměry: 13,7x8,3x1,5 cm, hmotnost: 192 g., rozlišení displeje: 480x272 pixelů, napájení LiIon akumulátor s výdrží až 3 hod., rozšiřitelná paměť pomocí microSD karet, podrobné plánování tras, asistent řazení do jízdních pruhů, fotorealistické náhledy na křižovatky, technologie TrafficTrends a MyTrends, automatické řazení průjezdních bodů, funkce ecoRoute, kompatibilita s ecoRoute HD, prohlížeč obrázků, zabezpečení PIN kódem, aktivní/napájený stojánek, automatické uložení pozice při opuštění vozu, připojení k PC pomocí micro USB konektoru, v ceně turistické mapy ČR pro použití navigace i mimo automobil.

 

Doporučená cena Garmin nüvi 2460T Lifetime 6.990 Kč s DPH.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud