Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní headset nové generace Cloud Alpha

redakce 23.08.2017

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, představila headset nové generace HyperX Cloud Alpha. Je to první herní headset vybavený dvoukomorovou technologií a přináší neuvěřitelnou kvalitu zvuku, díky níž budou zážitky při hraní na PC, konzolích a mobilních herních zařízeních mnohem hlubší.

Model Cloud Alpha zachovává DNA předchozích headsetů značky HyperX, jež získaly mnohá ocenění, a protože dokonale na hlavě „sedí“, poskytují nedostižné pohodlí i při dlouhých herních soubojích. Má bohatý prokreslený zvuk, což vám umožní nanejvýš jemně vnímat prostor a orientovat se v něm.

Poprvé se headset Cloud Alpha představí na akci Gamescom 2017 a předvede zde dvoukomorovou technologii HyperX, díky níž poskytuje precizní zvuk her s neuvěřitelným rozsahem a plností. HyperX používá měniče o průměru 50 mm a dvě komory, které umožňují oddělit basy od středových a vysokých frekvencí a vytvořit dynamický zvuk, díky němuž se do hraní, hudby a filmů úplně ponoříte. Headset Cloud Alpha byl navržen pro co největší pohodlí i během dlouhých hodin hraní, a využívá k tomu náušníky ze speciální pěny s tvarovou pamětí, kterou vyvinula divize HyperX, širší hlavový pás s měkčí a poddajnější umělou kůží a hliníkový rám s odolnou, a přitom odlehčenou konstrukcí. Headset má odnímatelný kabel, na kterém jsou ovládací prvky zvuku, takže hráči mohou upravovat hlasitost a vypnout mikrofon přímo na kabelu, ať již budou hrát na kterékoli z těchto kompatibilních platforem: PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S, Mac, mobilním telefonu, Nintendo Switch a systémech pro virtuální realitu se sluchátkovým výstupem jack 3,5 mm. Jelikož headset Cloud Alpha hráčům nabízí vynikající kvalitu snímání hlasu a špičkový zvuk, který pomáhá komunikovat v rámci herního týmu, má certifikace TeamSpeak a Discord Certified.

Gamescom je největší akcí na světě pro vývojáře her a HyperX je hrdým sponzorem této první velké soutěže v PUBG. Divize HyperX nabízí kompletní portfolio herního vybavení, které používají profesionální hráči na celém světě, aby mohli hrát co nejlépe, a její ucelenou řadou produktů – včetně nového headsetu Cloud Alpha – bude na soutěži PUBG Invitational, kde se hráči utkají o šanci získat výhru 350 000 dolarů, vybaveno 80 herních stanic.

Headset Cloud Alpha se představí na veletrhu Gamescom, který se koná od 22. do 24. srpna v Kolíně nad Rýnem v Německu. HyperX se bude nacházet v sekci Game Industry Business Lounge, která je součástí Gamescom Business Area. Během oficiálního zahájení veletrhu Gamescom pronese Paul Leaman, viceprezident HyperX pro EMEA, projev o rozšiřujícím se prostoru eSports a roli tzv. endemických sponzorů v rámci panelové diskuse s názvem Digital Sponsorship na první konferenci SPOBIS Gaming & Media Conference.

Dostupnost

Uvedení headsetu Cloud Alpha se plánuje na 25. září za maloobchodní cenu 2699 Kč doporučenou výrobcem, k dostání bude u vybraných prodejců.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud