Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kam s notebookem? Přece do brašny nebo do batohu!

redakce 17.06.2018

Společnost Trust uvádí na trh čtveřici produktů pro bezpečný přenos notebooků a příslušenství.

Trust Marra

trust-marra Moderní brašna je vyhotovena z lehkého, voděodolného a pevného materiálu a osazena kvalitními kovovými zdrhovadly. Hlavní prostor určený pro uložení notebooku nabízí kromě dodatečných kapes také měkké polstrování pro maximální bezpečí. K dispozici jsou také další dvě kapsy vpředu, madla a pohodlný odnímatelný ramenní popruh. Je dostupná ve variantě pro 16palcové a 17,3palcové notebooky.

Trust Marra je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 789, resp. 899 Kč a 29,99, resp. 34,99 euro s DPH.

Trust Lyon

trust-lyon Brašna Lyon, která se na první pohled neliší od verze Trust Marra, disponuje stejnými parametry, ale pro její výrobu byly využity standardní materiály.

Trust Lyon pro 16palcové, resp. 17,3palcové notebooky je k dispozici za doporučenou cenu 429, resp. 649 Kč a 16,99, resp. 24,99 euro.

Trust Lima

trust-lima Odolný a prostorný batoh je nabízen v klasickém černém provedení. Je vhodný ke každodennímu nošení a umožňuje uložení 16palcového notebooku. Skládá se ze čtyř hlavních oddělení uzavřených kvalitním zipem; hlavní prostor disponuje polstrovanou sekcí pro notebook a celkově batoh nabídne 25 l objemu včetně různých přihrádek pro tablety, chytré telefony, nabíječky a další příslušenství. Po bocích jsou umístěny kapsy na láhev. Polstrované a prodyšné ramenní popruhy a záda batohu doplňují hrudní a boční přezky pro maximálně pohodlné nošení.

Trust Lima je k dispozici za 799 Kč a 29,99 euro.

Trust GXT 1250 Hunter Gaming

Speciálně pro hráče a jejich potřeby je zaměřen odolný batoh (na úvodním obrázku) v černo-červeném provedení. Nabízí dostatečně velkou polstrovanou přihrádku pro notebook až do velikosti 17,3 palce a pětici vyhrazených oddílů pro bezpečnou přepravu klávesnice, myši, headsetu, tabletu a dalšího příslušenství. Dvojici kapes na bocích doplňuje skrytá zadní kapsa pro úschovu cenných věcí. Vysoký komfort nošení pak zaručuje nastavitelná spona na hrudi a zejména měkké polstrované ramenní popruhy a odvětrávaná zadní část. Pro větší ochranu přenášené elektroniky je batoh vylepšen voděodolným dnem a dodávaným nepromokavým krytem.

Trust GXT 1250 Hunter Gaming bude k dispozici v průběhu července za 1299 Kč a 49,99 euro.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud