Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Odhaleno: Jak se telefonuje v úspěšných firmách?

20.06.2012 16:50 | Aleš Přistál
Odhaleno: Jak se telefonuje v úspěšných firmách?

KOMERČNÍ SDĚLENÍTelefonování už není jako dřív. S rozšířením internetu se otevírají nové obzory. Pojďte se podívat, jaké jsou novinky v téhle oblasti. Třeba zjistíte, že za volání utrácíte zbytečně moc a přitom vůbec nemusíte.

Drahé volání? Ne, děkuji 

Klasické telefonování se u nás těší stále velké oblibě. Změnil se jen přístup. V dnešní době si můžete vybírat. Nabízí vám váš operátor předražený tarif, který stejně nevyužijete? S vlídným úsměvem ho odmítněte a hledejte dál. Nebo se vám nechce hledat? Najměte si firmu, která se zabývá hlasovými službami a telefonováním přes internet. 

Na příkladu fiktivního pana Dvořáka a jeho firmy Sangros si ukážeme, co vše získá při spolupráci se společností, která poskytuje VoIP:

  • Nonstop podporu a servis - když bude pan Dvořák řešit o půlnoci technický problém, má komu zavolat.
  • Individuální přístup a flexibilitu - společnost ví, že právě komunikuje s Petrem Dvořákem, který vlastní firmu Sangros. Zaměstnává pět lidí. Nedávno uzavřel kontrakt s Čínou a potřebuje zajistit výhodné volání.
  • Přístup do zákaznického portálu - pan Dvořák může vždy nahlédnout do svého účtu a zkontrolovat jeho aktuální stav. 
  • Dobré ceny za volání - celý tým firmy Sangros bude volat levněji v Čechách i do zahraničí.
  • Virtuální fax - usnadňuje veškerou komunikaci. 

Výhodné volání přes internet poskytuje například společnost Casablanca a k jejím spokojeným klientům patří například česká sociální síť Líbím se ti, výrobce funkčního prádla Moira CZ nebo cestovní kancelář Alexandria.

Zkratku VoIP budou za chvíli znát všichni

Telefonování přes internet probíhá prostřednictvím IP sítě a z toho důvodu se označuje zkratkou VoIP. Od té doby, co máme k dispozici kvalitní internetové připojení klasický telefonát od VoIP nerozeznáte. Kvalita je stejná. To je zřejmě jeden z důvodů, proč tuto službu využívá stále více lidí. Dalším důvodem je variabilita, jak můžete samotný hovor uskutečnit:

  • Počítačem 
  • Mobilem 
  • Pevným telefonem 

Když voláte, vypadá vše stejně jako při klasickém telefonátu (nebo Skypu). Víte, kdy poznáte rozdíl? Přesně v momentě, kdy vám přijde účet. Cena za VoIP je mnohem nižší. Proč tedy nechtít za stejnou kvalitu hovorů platit méně? Neplaťte za něco, co nikdy nevyužijete. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení