Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kožená taška na notebook nebo tablet

Pavel Trousil 17.03.2015

Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod, uvedla na český trh koženou tašku na notebook Siamod Borella.

siamod-borella-nahled

Přenosné počítače se začínají výrazně zmenšovat a přitom jsou dostatečně výkonné. Tomuto trendu vychází vstříc i výrobce stylových aktovek a kabelek na notebook, americká firma McKlein. V rámci své prémiové značky Siamod uvádí na trh stylovou koženou tašku na menší notebook nebo na tablet Siamod Borella.

siamod-borella-w-nahled Siamod Borella je stylová kožená taška s polstrovaným oddílem na notebook či na tablet. Taška je vyrobená z jemné telecí kůže a je zdobená světlým prošitím. Vnitřní prostor tašky obsahuje v zadní části kapsu, která je polstrována materiálem, který tlumí a pohlcuje nárazy. Tato kapsa je určená pro bezpečný transport menšího notebooku (s úhlopříčkou do 14") nebo tabletu. Na stěně této kapsy jsou našité přihrádky pro organizované uložení vizitek, mobilního telefonu či tužek. Na přední straně tašky je našitá vnější kapsa s uzavíráním na magnetický patent. Na zadní stěně tašky je systém SmartZipper pro umístění tašky na zavazadlový vozík.

Siamod Borella se dodává s koženým ramenním popruhem a je k dispozici v černé a tmavší hnědé (cognac) barvě na Sekora.cz za cenu 5980 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud