Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Laserový projektor Epson s velmi krátkým ohniskem

redakce 04.09.2017

Společnost Epson na IFA 2017 představila první laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností pro domácnost (EH-LS100). Lze jej snadno nastavit v blízkosti projekční plochy a jeho laserový zdroj světla je zárukou atraktivního a kvalitního řešení pro zábavu na velké obrazovce.

Na stánku Epsonu byl tento projektor předváděn s černým plátnem Audiopro Black Diamond, což je momentálně asi to nejlepší řešení promítací plochy na světě. Toto plátno je možné nechat zatáhnout ke stropu a využívat jej pouze v případě potřeby. Na rozdíl od televizorů s obřími úhlopříčkami tak nikde v prostoru místnosti nevadí. Toto plátno představuje optimální řešení pro zobrazení velkých úhlopříček, aniž by byl potřeba nějaký prostor, o který pak – jako v případě zmíněného televizoru – přicházíte. Prostě jej vytáhnete v případě potřeby a poté jej zase necháte zarolovat.

Michal Holovský, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Tento fantastický nový produkt zařazujeme do naší řady s nesmírným nadšením. Řeší častý problém – jak si může člověk užít velkou promítací plochu, aniž by kvůli tomu musel měnit vzhled svého domova. Mohutné černé televizní obrazovky se nezbavíte, zato promítaný obraz může zmizet jediným stiskem tlačítka. S modelem EH-LS100 nemusíte řešit žádné instalační problémy, jelikož jej lze umístit pouhých 6 cm od projekční plochy. Oproti televizi je rovněž mnohem flexibilnější, jelikož projekční plocha může mít 70 až 130 palců. Což je výborná věc, díky níž můžete měnit měřítko podle toho, na co se díváte.“

Tento projektor Full HD dokáže snadno nastavit a zprovoznit každý. Přímý přístup k obsahu zajišťují tři vstupy HDMI (včetně jednoho portu MHL), k nimž lze připojit DVD přehrávače, herní konzole a další zařízení. Rovněž ovládání tohoto všestranného modelu je snadné, a to přes domácí síť pomocí připojení RJ45 nebo s připojením Wi-Fi přes volitelný adaptér ELPAP10. Obě možnosti umožňují snadné ovládání projektoru pomocí chytrého zařízení přes aplikaci iProjection.

I za běžného denního světla si uživatelé díky technologii 3LCD se stejně vysokým bílým i barevným světelným výstupem dosahujícím až 4000 lumenů mohou s tímto projektorem užívat živý a věrný obraz. Nabízí také jasné detaily stínů a hluboké odstíny černé s kontrastním poměrem až 2 500 000 : 1. Kromě toho funkce zvýraznění detailů zajišťuje ostřejší a hladší obraz.

Tento projektor představuje bezproblémové a dlouhodobé zařízení pro domácí uživatele. Model EH-LS100 lze využít jako hlavní platformu pro sledování televizních pořadů, hraní her a sledování trháků také proto, že laserový zdroj světla s dlouhou životností může zajistit zábavu až na deset let. Jistotu dodává také pětiletá záruka.

Projektor EH-LS100 bude možné zakoupit od listopadu 2017.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud