Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Legrand kupuje Netatmo

redakce 22.11.2018

Společnost Legrand oznámila, že podepsala dohodu o získání francouzské společnosti Netatmo, výrobce zařízení pro chytré domácnosti

Netatmo vytváří jednoduché a chytré produkty pro bezpečnější a pohodlnější domov. Společnost uvedla na trh mnoho zařízení a příslušenství pro chytré domácnosti, které se prodávají po celém světě. Prostřednictvím partnerského programu „with Netatmo“ společnost spolupracuje s firmami ze stavebního průmyslu za účelem vytváření chytrých integrovaných řešení, která zapadnou do infrastruktury domácností. Díky tomu se společně se společností Legrand podílela na vývoji několika souvisejících řešení pro řízení domácnosti, jako je Céliane with Netatmo a Living Now with Netatmo, které byly dobře přijaty na cílových trzích. Akvizice společnosti Netatmo a integrace této značky do portfolia společnosti Legrand umožní celé skupině posílit pozici na trhu chytrých domácností a urychlit vývoj jejího programu pro související řešení Eliot. Legrand obohatí svou nabídku o nové, doplňkové, produktové kategorie s vysokým potenciálem pro domácnosti. Skupina rozšíří svoji základnu souvisejících produktů díky 1,3 milionům aktivních produktů společnosti Netatmo. 130 inženýrů společnosti Netatmo přinese své odborné znalosti v oblasti umělé inteligence, integrace softwaru do produktů a uživatelskou zkušenost do R&D týmů společnosti Legrand. Zakladatel a výkonný ředitel společnosti Netatmo Fred Potter se stane technologickým ředitelem programu Eliot společnosti Legrand a bude se podílet na designu souvisejících řešení obou společností.

Společnost Netatmo, která sídlí v Boulogne-Billancourt poblíž Paříže, zaměstnává téměř 225 lidí a ročně generuje obrat okolo 45 milionů eur.

Aktuálně lze produkty Netatmo nakoupit v rámci Black Friday akce za zvýhodněné ceny.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud