Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo má nový showroom v Praze

redakce 23.10.2017

Společnost MARSANN IT, působící na slovenském i českém trhu, nedávno otevřela svůj nový showroom v Praze.

Od září mohou všichni zákazníci a fanoušci značek Lenovo a Motorola navštívit moderně zařízený showroom v prostorech business centra River Garden III (přízemí budovy D) v Praze v městské čtvrti Karlín.

Na tomto místě si návštěvníci showroomu mohou osobně vyzkoušet nejlepší produkty značky Lenovo a Motorola a zároveň mají možnost využít služeb autorizovaného servisu, který společnost MARSANN IT realizuje v rámci celé České republiky. Showroom a servis je pro zákazníky otevřen v pracovní dny od 9:00 do 19:00 hodin.

Kromě notebooků, stolních počítačů, all-in-one zařízení či gaming produktů sérií ThinkPad a IdeaPad si tady mohou návštěvníci zakoupit smartphony série Motorola, která spadá pod značku Lenovo. K dispozici je i originální příslušenství.

Nově otevřený showroom v Karlíně je pokračováním provozovny, která kdysi působila v nákupním centru Galerie Harfa. Její obnovený barevný interiér byl navržen s důrazem na různorodost nabízeného sortimentu.

Oficiální otevření showroomu probíhalo za přítomnosti top business partnerů a zástupců značky Lenovo a Motorola v České republice.

Ambasadory se stali fotbaloví reprezentanti Matěj Vydra a Jakub Jugas, kteří přímo na pódiu převzali smartphony Moto G5 Plus.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme