Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Microsoft sdružuje Xbox One, Xbox Live a Game Pass do měsíčního předplatného

redakce 24.08.2018

Microsoft plánuje odhalit službu Xbox All Access, která spojí konzoli Xbox One s Xbox Live a Xbox Game Pass v rámci měsíčního poplatku.

Microsoft pracuje v posledních měsících usilovně na projektu s kódovým označením Largo, po čímž si můžete představit herní předplatné. Zdroje obeznámené s plány Microsoftu šuškají, že projekt The Verge spojí Xbox One S a Xbox One X v rámci předplatného. Microsoft rovněž plánuje nabídnout svůj Xbox One X v balíčku s Xbox Live Gold a Xbox Game Pass za 34,99 dolarů měsíčně po dobu 24 měsíců.

Předplatné bude k dispozici u maloobchodních prodejen společnosti Microsoft a společnost také spolupracuje s výrobci počítačů, kteří se pokusí nabídnout tento balíček i jinde. Společnost Microsoft zpočátku omezí svou službu Xbox All Access na zákazníky z USA, ale pokud bude úspěšná, může se v budoucnu objevit i na jiných trzích. Microsoft nabídl dotační balíček Xbox 360 s Xbox Live Gold před více než šesti lety.

Microsoft také pracuje na novém doplňku Xbox s kódovým označením Washburn. Výrobci softwaru očekávali tento týden představení tohoto příslušenství za 149 dolarů v Gamescomu, ale neočekávaně se objevilo oznámení o „úplném novém hardwaru pro Xbox“, takže se zřejmě zcela změnily plány společnosti. Záhadné příslušenství bude k dispozici v říjnu, hned po zahájení prodeje Forza Horizon od Microsoftu. Není to nástupce Xbox Elite, ale očekává se, že Microsoft už brzy představí své nové hardwarové příslušenství.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud