Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mobilní reproduktory pro iPod a iPhone

redakce 20.09.2011

Společnost Sunnysoft uvádí na trh nové mobilní reproduktory pro přehrávače a telefony Apple iPod a iPhone. Pomocí Apple konektoru je lze napájet přímo ze zařízení. MP3 přehrávače s klasickým zvukovým výstupem jack lze připojit pomocí redukce.

 

Miniaturní reproduktory mají rozměry 13,6 × 48,6 × 48 mm a včetně dvou baterií typu AA váží 420 gramů. Reproduktor dokáže pracovat jak se dvěma AA bateriemi, tak jej lze napájet záložními či solárními nabíječkami nebo přímo z nabité baterie iPodu. Na horní straně produktu se nachází konektor pro iPhone 4/3GS/3G/iPhone a přehrávače iPod, pro ostatní MP3 přehrávače, telefony, komunikátory či jiná zařízení s 3,5 mm výstupem se v balení nachází příslušný kabel pro zapojení ze zadní strany. Horní konektor je kromě iPhone kompatibilní s modely iPod Touch, Nano a Classic.

Podle prodejce činí aktivní výkon reproduktorů 2x 1,8 W a frekvenční rozsah reproduktorů se nachází v rozmezí 100Hz – 12,5 kHz. Reproduktory mají mít průměr 34 mm a odstup signál šum >72dB. Sunnysoft prodává reproduktory za 1590 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud