Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multifunkce, co zjednoduší tiskové procesy v malých firmách

redakce 11.08.2017

Canon představil multifunkční zařízení imageRUNNER C3025i. Je navrženo s cílem vylepšit efektivitu i produktivitu každé fáze tiskového procesu a přináší řadu nových vlastností a funkcí, které pomohou optimalizovat práci v malých kancelářských prostředí.

Efektivitu kanceláří zvyšuje snadno použitelný a intuitivní pětipalcový dotykový displej. Kompaktní řešení v sobě spojuje rychlý černobílý a barevný tisk rychlostí až 25 stran za minutu s pozoruhodnou technologií V2 pro zpracování barevného obrazu a s možností dokončovacího zařízení typu „3 v 1“, které nabízí základní funkce pro sešívání, sešívání na vyžádání i ekonomické sešívání. Canon imageRUNNER C3025i tak umožňuje opětovně vytvářet výstupy se stále stejně vysokou kvalitou.
Standardní součástí nového modelu je také automatický reverzní duplexní podavač dokumentů (Reversing Automatic Document Feeder, RADF), který je ideální do prostředí, kde se digitalizují velké objemy dokumentů.
Canon imageRUNNER C3025i je kompatibilní s osobními zařízeními včetně tabletů, notebooků nebo chytrých telefonů a podporuje tedy nové způsoby vytváření, sdílení i správy dokumentů. Po připojení mohou uživatelé pracovat mobilně s využitím technologií, jako je AirPrint, Mopria, platforma Google Cloud Printing nebo aplikace Canon PRINT Business App. Mohou si také vybrat, zda budou svá data přenášet pomocí bezdrátového nebo drátového síťového připojení. Správci jim navíc mohou pomoci s přímým Wi-Fi připojením, díky kterému nemusí mít osobní zařízení přístup k firemní síti – požadavky moderních pracovišť tak lze naplnit bez jakýchkoli bezpečnostních kompromisů.
Součástí imageRUNNER C3025i je také aplikace MF Scan Utility, která umožňuje digitalizaci dokumentů i do formátu PDF podporujícího vyhledávání, připojení skenů k elektronické poště nebo přímé skenování do definovaných umístění. Uvedená aplikace tak zdokonaluje skenovací postupy a umožňuje snadno a rychle sdílet digitální dokumenty. 
Canon imageRUNNER C3025i podporuje i služby pro vzdálenou správu toneru a diagnostiku, které zajišťují neustálou dostupnost a provozuschopnost zařízení. Díky funkci GDLS pro vzdálenou aktualizaci servisních rozšíření technických možností přístroje mohou uživatelé udržovat své zařízení aktuální. K dispozici jsou i instruktážní videa vysvětlující údržbu tiskárny, které mohou zaměstnanci pomoci odstraňovat provozní problémy bez nutnosti kontaktovat servis – výsledkem jsou další úspory nákladů.
Nové zařízení podporuje nativně zabezpečný tisk, protokol IPSec i dokumenty v šifrovaném formátu PDF. IT správci mohou imageRUNNER C3025i bezproblémově integrovat s platformou uniFLOW, uceleným řešením společnosti Canon pro správu tisku a skenování, které umožňuje řízení uživatelských přístupů napříč celým centralizovaným tiskovým prostředím.
 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud