Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multifunkce na doma

Pavel Trousil 31.05.2016

Nová multifunkční zařízení firmy Epson jsou kompaktní a zajišťují tisk kvalitních fotografií a dokumentů domácích uživatelů. Tisknou a skenovat je možné i bezdrátově ze smartphonů a tabletů.

Společnost Epson zařadila do svého portfolia čtyři nové modely multifunkčních zařízení Expression. Jsou vhodné pro domácí uživatele, kteří hledají flexibilní a cenově výhodné řešení pro občasný tisk kvalitních fotografií a dokumentů. I když jsou jejich rozměry malé, vejde se do nich tiskárna, skener i kopírka.

Řada Expression využívá samostatné zásobníky inkoustu, takže je třeba vyměnit pouze tu barvu, která je spotřebována. To snižuje náklady na tisk. Tisknout a skenovat je možné i bezdrátově a to i z chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace Epson Creative Print zase umožňuje přímý tisk fotografií ze sociální sítě Facebook, tvorbu vlastních pohlednic, převod fotografií na omalovánky a řadu dalších možností. Kromě toho mohou uživatelé pomocí aplikace Epson Email Print odesílat dokumenty a fotografie do tiskárny téměř odkudkoli pomocí mailu.

K dispozici jsou modely Expression Home (XP-332, XP-235) za 1803 Kč a 1644 Kč. Model XP-332 usnadňuje tisk bez počítače díky slotu pro paměťovou kartu a barevnému LCD displeji s úhlopříčkou 3,7 cm. Modely Expression Premium (XP-630, XP-530) stojí 3463 a 3215 Kč a využívají inkoust Epson Claria Premium,  jsou vybaveny LCD displejem, sítí Wi-Fi a funkcí Wi-Fi Direct (umožňuje tisk se sítí nebo bez ní). Jejich výhodou je také schopnost oboustranného tisku. Kromě toho umí model Expression Premium XP-630 tisknout na disky CD a DVD a díky dvěma přihrádkám papíru je možné snadno střídat různá média. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme