Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejlepší fitness náramek: Redmi za pár stovek, nebo prémiový Fitbit Charge 5

Jakub Fišer 12.09.2022

Sport a životní styl je velkým tématem v roce 2022. Každý by chtěl zařízení, které mu spočítá kroky, změří srdeční tep nebo hladinu kyslíku v krvi. Chytré hodinky jsou ale zbytečně drahé. Proto se pojďme podívat na nejlepší fitness náramky na trhu!

Kapitoly článku

Xiaomi Smart Band 7

Zatím poslední generace náramku o Xiaomi vylepšuje to, co nabízely již předchozí generace. Má velký 1,62″ displej typu AMOLED, příjemnou hmotnost 13,5 gramu a přichází se silikonovým řemínkem, pod kterým se vám nepotí ruka.

S cenou kolem 1300 Kč nabídne podporu češtiny, měření tělesných aktivit při rozličných druzích sportů (od běhu, plavání až po jógu). Výdrž má na cca 15 dní a umí měřit tep, hladinu kyslík v krvi, dech, stres, kvalitu spánku a ženám spočítá menstruační cyklus. K mání je levnější Redmi Band Pro za necelých 500 Kč, který má menší displej, horší kvalitu zpracování a také o 3 gramy vyšší hmotnost.

Huawei Band 7

Fitness náramek Huawei Band 7

Náramek Band 7 od Huawei | Zdroj: Huawei / Band 7 press kit

 Kolem tisícikoruny pořídíte taktéž ekvivalent od Huawei. Ten má 1,47″ AMOLED displej, 10denní výdrž, silikonový řemínek, umí česky, podporuje až 96 sportovních aktivit k měření, jinak monitoruje spánek, srdeční tep, kyslík v krvi, stres a další metriky, jako náramek od Xiaomi. Má ale trochu vytříbenější design a umí také Always-On zobrazení. Stejně jako Smart Band 7 od Xiaomi nemá zabudovanou GPS.

Fitbit Charge 5

Oproti oběma zmíněným je zástupce americké školy od Fitbit o dost dražší (3600 Kč) a také notně vybavenější; dalo by se říct, že na sledování tělesných aktivit nahlíží víc profesionálně. Disponuje 1″ dotykovým displejem, má Bluetooth i NFC, zabudované GPS a kvalitní zpracování z nerezové oceli.

| Zdroj: Fitbit / YouTube kanál

Kromě okysličení krve, tepu a stresu nebo spálených kalorií umí měřit i EKG či teplotu kůže. Je voděodolný, v češtině, měří i menstruační cyklus a co víc, srdeční aktivitu vám zkontroluje 24 hodin 7 dní v týdnu, tedy i ve spánku.

Zdroj: Xiaomi, Fitbit, Huawei


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud