Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Norton představuje novou výkonnou ochranu před kyberhrozbami: Security 2014

redakce 03.10.2014

Symantec představuje produkt Norton Security, který usnadňuje zabezpečení různých zařízení a slučuje devět hlavních produktů do jedné služby.

Nová služba nabízí pokročilé vícevrstvé bezpečnostní řešení, které pomáhá chránit uživatele před sofistikovanými a vyvíjejícími se hrozbami na všech platformách. Norton Security je k dispozici také ve verzi se zálohováním, aby důležité fotografie, kontakty a soubory zůstaly v bezpečí před krádeží nebo ztrátou.

Podle zprávy „Internet Security and Threat Report 2014“ společnosti Symantec vzrostl počet cílených útoků na osobní data o 91 procent a v minulém roce byla narušena bezpečnost více než 550 milionů identit. Pro uživatele je tak stále důležitější učinit odpovídající kroky k ochraně v tomto velmi složitém a propojeném světě bez ohledu na to, jaké zařízení používají. Norton Security je intuitivní a snadno použitelná služba, která využívá výhod technologií Symantec a informace z celosvětové  sítě o hrozbách.

Dostupnost

Norton Security  bude k dispozici od 10.10. 2014 jako flexibilní služba, která chrání různá zařízení. Norton Security pro jednoho uživatele – jedno zařízení – bude v prodeji za 1099Kč vč. DPH na rok, Norton Security  až pro 5 zařízení bude v prodeji za 1649Kč vč. DPH na rok a Norton Security se zálohováním až pro 10 zařízení za 1899Kč vč. DPH ročně.

Norton Security lze zakoupit přes internet, v maloobchodech, prostřednictvím prodejců s přidanou hodnotou nebo prostřednictvím stránky http://ie.norton.com/

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud