Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Notebook pro pohlcující herní zážitek s Dolby Atmos

redakce 26.03.2017

  Nový herní notebook Lenovo Legion Y720 vás díky své výbavě okamžitě vtáhne do hry. Pomůže mu v tom jak špičkový procesor, samostatná grafika a rychlá operační paměť, tak snadno přizpůsobitelný zvuk a obraz výjimečné kvality.

 

Jako první notebook na světě disponuje Legion Y720 revoluční audio technologií Dolby Atmos. Kombinace pohlcujícího zvuku a displeje až s UHD rozlišením (3840 x 2160) dostane do kolen i ty nejnáročnější hráče. Navíc máte možnost vstoupit do virtuálního světa s podporou virtuální reality. Stačí si klávesnici nebo ovladač oblíbené konzole naprogramovat podle svých potřeb a všichni kolem vás budou hned vědět, kdo je tady pánem.

Lenovo Legion Y720

Lenovo Legion Y720

Lenovo Legion Y720 je vybaven sedmou generací výkonných procesorů Intel Core i7 spolu s operační pamětí o velikosti až 16 GB DDR4. Na výkonu přidává grafická karta Nvidia GeForce GTX řady 10 s architekturou Pascal, která přináší až 3x vyšší výkon než předchozí generace. Volitelný hybridní disk SSD PCle s kapacitou až 512 GB přináší dostatek místa. Notebook Lenovo Legion Y720 je navíc vybaven nástroji, které jsou potřeba pro hraní ve virtuální realitě.

Herní notebook Lenovo Legion Y720 bude na českém trhu k dispozici od května 2017 za cenu od 37.999 Kč s DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud