Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová dvaatřicítka pro konzolové hraní

redakce 12.04.2019

Společnost MMD uvádí na trh nový monitor z produktové řady Philips Momentum, model 326M6VJRMB. Tento 32palcový monitor je určen pro konzolové hraní.

Díky svému 4K UHD panelu, 60 Hz obnovovací frekvenci a technologii Ambiglow, která opticky ještě více rozšiřuje plochu, nabízí pro hráče novou úroveň zážitků. Nový Philips Momentum nabízí ostrý obraz s živými barvami, díky technologii DisplayHDR 600, Adaptiv-Sync a velice nízkému imput lagu. Přičtěme k tomu ještě zvuk DTS Sound a moderní design.

Nový monitor je vybaven UltraClear 4K UHD rozlišením 3840 x 2160 bodů a VESA certifikovanou technologií DisplayHDR600, která zve hráče přímo do děje. Technologie Ultra Wide-Color nabízí široké spektrum precizně vyvážených barev. Technologie Adaptive Sync zaručuje hladké hraní bez trhání obrazu. Monitor je skvěle připraven pro ničím nerušené hraní s maximálním herním zážitkem.

Aby bylo ponoření se do děje na novém modelu Philips Momentum 326M6VJRMB dokonalé, tak inovativní technologie Ambiglow vytváří světelný opar na pozadí a dělá tak hraní her, sledování filmů a ostatní akce ještě více zábavné. Navíc je monitor vybaven prostorovým zvukem DTS Sound s bohatými basy.

Philips Momentum 326M6VJRMB je vybaven technologií LowBlue Mode pro minimalizování únavy očí a stojan monitoru nabízí možnost náklonu od 5 do 20 stupňů a výškové nastavení až o 110 mm. K mání je za 15 349 Kč (599 euro).

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud