Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová služba ABBYY FineReader Online

redakce 05.08.2014

Aktualizovaná služba nabízí uživatelům flexibilnější a dostupnější ceny společně s moderním rozhraním a zdokonalenými funkcemi kompatibilita s cloudovými úložišti, další konverzní formáty a slučování dokumentů.

Nové sazby jsou navrženy pro nejširší škálu potřeb: cenové balíčky jsou k dispozici na měsíc nebo rok od 200 do 12,000 stránek. Cena služby za stránku se výrazně snížila: například 200 stránek za měsíc nyní stojí pouze $5. Při zakoupení nového balíčku stránek se navíc prodlouží období používání zbývajícího zůstatku z předchozího balíčku. Nyní je možné uskutečňovat platby nejen prostřednictvím systému elektronického převodu peněz PayPal, ale také pomocí hlavních kreditních karet (Visa, Mastercard a American Express). Zároveň se služba stala bezplatnou pro uživatele, kteří chtějí rozpoznat jen několik, maximálně 5 stránek za měsíc. Nově registrovaní uživatelé získávají 10 stránek zdarma.

abbyyyyy-nahled

Výsledky rozpoznávání lze ihned stáhnout nebo odeslat do cloudových úložišť: kromě Google Drive a Dropbox služba nyní podporuje také Microsoft OneDrive. Služba FineReader Online ukládá všechny soubory zpracované uživatelem na serveru po dobu 2 týdnů. Nyní je možné sloučit více dokumentů v požadovaném pořadí do jediného rozpoznaného dokumentu i tehdy, jsou-li ve více formátech. Kromě široce používaných kancelářských formátů služba nyní podporuje převod do formátů čteček elektronických knih ePub a fb2, které umožňují pohodlné čtení v mobilních zařízeních, i do formátu Microsoft PowerPoint.

Služba ABBYY FineReader Online umožňuje uživatelům převádět digitální snímky (skenované obrázky, fotografie) a soubory PDF do editovatelných formátů včetně Microsoft Word, Excel, a PDF (PDF/A), bez nutnosti instalace jakéhokoli speciálního softwaru a z libovolného zařízení: z počítače, laptopu, tabletu nebo chytrého telefonu. Služba používá stejně výkonnou a přesnou technologii OCR, jako nejnovější program ABBYY FineReader 12 pro stolní počítače. Služba FineReader Online podporuje rozpoznávání textu ve 42 jazycích včetně většiny evropských jazyků, práci s vícejazykovými (až tři jazyky současně) a vícestránkovými dokumenty a zachovává strukturu a formát textu včetně odrážek, číslovaných seznamů, sloupců a tabulek. Služba je nyní k dispozici v angličtině, ruštině a francouzštině. Další informace jsou dispozici na webových stránkách služby: http://www.finereaderonline.com.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud