Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová tanková tiskárna HP Ink Tank Wireless 415

Pavel Trousil 26.03.2018

Kvalitní velkoobjemový tisk při nízkých nákladech na stranu zajistí podle společnosti HP nová tiskárna HP Ink Tank Wireless 415. Hodí se pro domácnosti a malé firmy.

HP představilo nový přírůstek do rodiny inkoustových tiskáren. Model HP Ink Tank Wireless 415 byl navržen speciálně pro domácnosti a malé firmy, kterým díky svému vysokokapacitnímu systému inkoustových zásobníků umožní vytisknout až 8 000 barevných a 15 000 černobílých stran při minimální ceně za stranu. Oproti svému předchůdci, modelu HP DeskJet GT 5820, má vyšší výtěžnost stran a nabídne také lepší kvalitu tisku.

Tiskárna podle výrobce dokáže tisknout sytý, tmavý, ostrý text a fotografie bez okrajů odolné proti vyblednutí. Při ceně 249 Kč za XL lahvičku s černým inkoustem a 249 Kč za lahvičky s barevným inkoustem mohou uživatelé tisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 Kč a barevnou od 0,135 Kč. Další zásadní výhodou nové tiskárny pro domácnosti a kanceláře, ve kterých je důležitá úspora prostoru, jsou její kompaktní rozměry a snadné použití i údržba. Inkoustové zásobníky lze snadno a bez rozlití doplnit pomocí originálních inkoustů HP z uzavíratelných lahviček, a protože jsou průhledné, uživatel vždy ví, kolik inkoustu v tiskárně ještě zbývá.

HP Ink Tank Wireless 415 umožňuje tisk a skenování přímo z chytrého telefonu nebo tabletu. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci HP Smart App. Ta umožňuje i jednoduchý tisk fotografií ze sociálních sítí nebo cloudu, skenování a sdílení na email nebo cloud prakticky odkudkoliv a také objednání náhradního inkoustu.  Doporučená maloobchodní cena tiskárny HP Ink Tank Wireless 415 začíná na 3 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud