Menu

1188.cz v novém

09.12.2010 12:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
1188.cz v novém

1188.cz v novém | foto: CHIP

Společnost Telefónica O2 Czech Republic inovuje portál 1188.cz

Nový design a přehlednější vyhledávání

Nový design stránek koresponduje s kreslenou image linky 1188 a usnadňuje orientaci na stránkách. Vše je přehlednější a poskytuje uživateli větší komfort.

Mezi důležité novinky portálu patří možnost vyhledávat podle oborů, které uživatele zajímají nejčastěji. Tuto funkci nabízí katalog firem i telefonní seznam. Ve firemních kontaktech tak lze vyhledávat např. mezi provozovateli taxislužeb, lékárnami nebo v sekci ubytování. V telefonním seznamu je přímý odkaz např. na pošty, divadla nebo porodnice.

Mobilní verze

Služba 1188 zároveň vychází vstříc uživatelům, kteří na portál 1188.cz stále častěji vstupují z mobilních telefonů. Katalog firem a telefonní seznam v mobilní verzi je dostupný buď na adrese m.1188.cz nebo prostřednictvím mobilního portálu O2 v sekci Odkazy.

O katalogu firem a telefonním seznamu

Katalog firem a telefonní seznam portálu 1188.cz obsahuje desítky tisíc ověřených zápisů tuzemských firem a stovky tisíc kontaktů na lidi. Ze sledovaných statistik vyplývá, že mezi nejčastěji hledanými výrazy jsou obecné výrazy jako vánoční cukroví, stavebniny nebo zubní pohotovost. Uživatelé často vyhledávají i kontakty na městský úřad, mateřské školy nebo ZOO. Katalog je využíván také pro zjištění kontaktů na konkrétní firmy jako ČEZ, Komerční banka či Telefónica O2.

Součástí portálu 1188.cz je i nadále oblíbená SMS brána, která registrovaným uživatelům umožňuje bezplatně zasílat na čísla O2 až 100 SMS za hodinu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení