Menu

154 smartphonů v testu

19.04.2018 12:49 | Pavel Trousil + Přidat komentář
154 smartphonů v testu

154 smartphonů v testu | foto: CHIP

V naší rubrice Chip testlab najdete aktualizovanou srovnávací tabulku smartphonů, která obsahuje technické údaje, naměřené výsledky, hodnocení a ceny aktuálních modelů, včetně novinek, jako je Samsung Galaxy S9 Plus, Huawei P20 Pro, Honor View 10, nebo Sony Xperia ZX2.

Nabídka chytrých telefonů je skutečně pestrá a málokdo se vyzná ve všech modelech a technických parametrech a dokáže posoudit, zda dostane za svoje peníze ten nejlepší produkt. Pro zájemce o smartphony jsme proto připravili přehlednou srovnávací tabulku, ve které je aktuálně 154 modelů smartphonů.

Smartphony jsou seřazeny podle celkového hodnocení. To se skládá z pěti různých hodnotících kritérií. U každého chytrého telefonu totiž hodnotíme zvlášť „Výkon a provoz“, „Vybavení“, „Baterii“, „Displej“ a „Fotoaparát“. Kromě výsledků testů najdete v naší tabulce i řadu důležitých technických parametrů. Nově testovaný smartphone je zařazen do naší databáze a výsledky se přepočítají a jsou normované na 100. Smartphony, které už se nedají běžně zakoupit, z našeho žebříčku vyřazujeme a tak obsahuje pouze aktuálně dostupné modely chytrých telefonů. Podrobnosti o našich testech najdete ZDE.

Po kliknutí na konkrétní smartphone se můžete podívat na podrobné technické parametry a další údaje. Jde o celkem 72 údajů, takže si troufáme tvrdit, že zde najdete v podstatě vše, včetně hodnoty SAR, přesné výdrže baterie a další hodnoty, které patrně nikde jinde nenajdete. Naše tabulka by vám tedy měla usnadnit výběr toho nejlepšího smartphonu pro vás.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení