Menu

3 roky ochrany za cenu 2

18.09.2013 14:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
3 roky ochrany za cenu 2

3 roky ochrany za cenu 2 | foto: CHIP

Antivirová společnost ESET připravila podzimní akční nabídku pro nové zákazníky. Všichni, kteří si od 2. září do 31. října 2013 zakoupí novou elektronickou licenci některého z produktů ESET určených pro domácnosti nebo firmy, získají ochranu proti malwaru na tři roky za stejnou cenu, jako stojí licence na dva roky.

Antivirová ochrana počítače je v dnešní době nutností. Útočníci mohou pomocí virů získat přístup k počítači uživatele nebo zneužít hesla k e-mailovým schránkám či bankovním účtům. Bez vědomí svých obětí často sledují jejich počítač a mohou jej využívat k šíření virů. Škodlivé kódy také zatěžují počítač a zpomalují připojení k internetu. Pokud se zákazník rozhodne pro zakoupení některého z produktů společnosti Eset, může nyní v rámci akční nabídky 3 roky za cenu 2 získat o rok delší platnost licence.

Nabídka platí pro všechny domácí i firemní produkty Eset. Mezi ně patří i vlajková loď společnosti, Eset Smart Security 6, která zajišťuje ochranu proti virům, trojanům, červům, adware, spyware, rootkitům, hackerským útokům a spamu při extrémně nízkém zatížení systému. U firem se jedná o kompletní portfolio produktů pro firemní segment. Firemní produkty Eset využívají oceňovanou technologii skenování, která udržuje citlivá data v bezpečí. Všechny produkty Eset pro firmy lze navíc vzdáleně spravovat pomocí nástroje Eset Remote Administrator, který je standardní součástí každé firemní licence.

Akce 3 za cenu 2 je platná od 2. září do 31. října 2013 a vztahuje se na nové elektronické licence pro všechny domácí i firemní produkty Eset s výjimkou balíčku Eset Family Security Pack. Zvýhodněnou nabídku lze kombinovat se slevami pro školství, zdravotnictví, neziskové organizace a subjekty veřejné správy a ZTP, ZTP/P. Nevztahuje se však na studentské slevy na ISIC/ITIC/ALIVE.

Více o detailech akční nabídky 3 roky za cenu 2 si můžete přečíst na oficiálních stránkách ESET software.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení