Menu
CHIP Speedtest

4,3 hvězdiček z více než 5000 hodnocení: Google rozdává prvotřídní Android aplikaci

02.10.2019 12:00 | Jiří Palyza
4,3 hvězdiček z více než 5000 hodnocení: Google rozdává prvotřídní Android aplikaci

Předem instalované aplikace pro fotoaparáty na Androidu jsou obvykle dobré. Kdo ale touží po rozsáhlejších funkcích, sáhne po nástrojích třetích stran.

V současné době je zdarma k dispozici v obchodě Play Google prvotřídní fotografická aplikace Manual Camera, jejíž obvyklá cena je 109,99 Kč. Upravení hodnoty ISO, nastavení hodnoty závěrky, ukládání fotografií ve formátu RAW nebo nahrávání časosběrných videí a zpomaleného pohybu. Díky úplné automatizaci v předem instalovaných aplikacích pro ovládání kamer ve smartphonech tyto funkce často chybí.

Pomoc nabízí aplikace pro Android s názvem Manual Camera: DSLR Camera Professional. Fotografický nástroj umožňuje nejen natavení všech požadovaných parametrů, ale také nabízí přístup k desítkám filtrů a efektů. Momentálně si můžete aplikaci stáhnout zdarma a ušetřit její prodejní cenu 109,99 Kč.

Manual Camera – Android App 1.4 velmi dobrý
Aplikace Manual Camera vám pomůže změnit váš smartphone na profesionální fotoaparát. Aplikaci si můžete po krátkou dobu stáhnout zdarma. Její obvyklá cena je jinak 109,99 Kč. stáhněte si

Manual Camera: mnoho nastavení pro dokonalou fotku

manual-camera

Aplikace poskytuje mnoho prostoru pro vaši fotografickou vášeň a kreativitu.

Velkým plusem aplikace je její jasná struktura. Všechny potřebné funkce jsou rovnoměrně rozmístěny v horní a dolní části obrazovky. K nim patří také rozsáhlé možnosti nastavení, prostřednictvím kterých můžete např. fotky orazítkovat, nebo u snímků vynechat předponu názvu souboru.

Velký rozsah funkcí je ale dvousečný. Zatímco důvtipní a zkušení uživatelé si četné funkce doslova užijí, začátečníkům s focením hrozí, že se v džungli nabídek ztratí. Krátký úvod by se hodil.

Profesionální foto aplikace darem

Stop s automatizovanými aplikacemi pro fotoaparáty na smartphonech! Pomocí aplikace Manual Camera získáte přístup ke všem parametrům, které jsou ve standardních aplikacích často nedostupné. Můžete např. nastavit hodnotu ISO, čas nebo clonu pro dosažení ještě lepších výsledků. Oproti běžné ceně momentálně ušetříte 109,99 Kč.

Pozn.: náš příspěvek odráží momentální stav v Obchodu Play, který se může změnit. Prosíme při downloadu se přesvědčte, zda je nabídka bezplatného stažení stále platná. Mimo akci je cena aplikace 109,99 Kč.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED