Menu
CHIP Speedtest

90 smartphonů v testu

05.04.2017 16:05 | Pavel Trousil
90 smartphonů v testu

Vybíráte nový smartphone? Pak se určitě podívejte na naši aktualizovanou tabulku s technickými parametry a výsledky našich testů. Najdete v ní 90 modelů nejnovějších smartphonů.

Chytrý telefon velmi rychle zastarává, jak morálně, tak hardwarově, a také se často rozbije nebo ztratí. Patří tedy k elektronice, kterou uživatelé nejčastěji nakupují. Přitom jde o poměrně velkou investici a nemá tedy cenu kupovat zajíce v pytli. Proto jsme pro vás připravili srovnávací tabulku, ze které se dozvíte vše podstatné – tedy technické parametry i výsledky testů.

  smartphone

Přitom jde o testy skutečně náročné skládající se z několika hodnocení. Snažíme se postihnout a ohodnotit všechny aspekty moderních chytrých telefonů nejrůznějších značek. Celkové hodnocení smartphonů se skládá z pěti různých hodnotících kritérií. U každého chytrého telefonu totiž hodnotíme zvlášť „Výkon a provoz“, „Vybavení“, „Baterii“, „Displej“ a „Fotoaparát“. Kromě výsledků testů najdete v naší tabulce i řadu důležitých technických parametrů. Nově testovaný smartphone je zařazen do naší databáze a výsledky se přepočítají a jsou normované na 100. Smartphony, které už se nedají běžně zakoupit, z našeho žebříčku vyřazujeme a tak obsahuje pouze aktuálně dostupné modely chytrých telefonů. Podrobnosti o našem testování najdete zde a přehlednou tabulku zde.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení