Menu

A3+ tiskárna Epson Stylus Photo 1500W

01.03.2012 14:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
A3+ tiskárna Epson Stylus Photo 1500W

A3+ tiskárna Epson Stylus Photo 1500W | foto: CHIP

Epson dnes uvádí na trh šestizásobníkovou fototiskárnu Stylus Photo 1500W, která je určena především zájemcům a tisk fotografií ve formátu A3+. Kromě velkého formátu může zaujmout i možností tisku z iPhonu.

Fototiskárna 1500W je v souladu s moderními trendy vybavena bezdrátovým Wi-Fi adaptérem a USB konektorem, ale díky aplikaci Epson iPrint umožňuje také tisk z mobilních zařízení vybavených operačním systémem iOS.

Vysokou kvalitu fototisku slibuje kombinace šesti barevných inkoustových zásobníků Epson Claria na bázi plně rozpustného barviva. V kombinaci s rozlišením až 5760 × 1440 dpi a malou velikostí kapiček 1,5 pl to znamená, by měl Epson Stylus Photo 1500W uspokojit potřeby každého nadšeného fotoamatéra i leckterého profesionála. Už se těšíme na praktický test.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení