Menu

AEC konference SECURITY 2014

21.02.2014 15:30 | Karel Kovar + Přidat komentář
AEC konference SECURITY 2014

AEC konference SECURITY 2014 | foto: CHIP

V Praze proběhl pod taktovkou firmy AEC už 22. ročník bezpečnostní konference Security 2014. Co nabídl?

Ve středu středa 19. února proběhla v Praze jedna bezpečnostní konference, chlubící se (oprávněně) dlouhou tradicí a charakterem. Na 22. ročníku se setkalo několik set bezpečnostních manažerů a specialistů v hotelu Aquapalace. Tam byl přichystán maraton přednášek a prezentací, tradičně rozdělen na manažerskou a technickou sekci. O své skušenosti se zde podělilo více než dvě desítky přednášejících, a to nejen z řad bezpečnostních konzultantů, dodavatelů IT, ale i zákazníků, kteří bezpečnostní řešení nasazují a využívají.V rámci přednášek jste mohli narazit jak na klasickou teorii, tak i na případové studie představujících konkrétní situace z každodenní bezpečnostní praxe.

V rámci konference proběhla i hackerská soutěž, která účastníkům nabídla příležitost vyzkoušet si techniky používané hackery k získání přístupu k moderním webových aplikacím a firemním systémům.

Mezi přednášející patřili například Vladimír Rohel z Národního centra kybernetické bezpečnosti Národního bezpečnostního úřadu, Martin Grill z Cisco Systems nebo Adrian Porcescu z Kaspersky Lab. Podrobnější informace o programu konference najdete zde, seznam přednášejících pak zde.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení