Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Aktivace a konfigurace automaticky otevíraných oken

16.02.2017 14:15 | Pavel Trousil
Aktivace a konfigurace automaticky otevíraných oken

Jako většina internetových prohlížečů nabízí i Internet Explorer možnost blokování automaticky otevíraných oken. 

Chcete-li této možnosti využít, spusťte Internet Explorer a v pravém horním rohu okna klikněte na ikonu ozubeného kola, která symbolizuje »Nástroje«. Z nabídky vyberte volbu »Možnosti Internetu«. Otevře se nové okno, ve kterém najdete záložku »Osobní údaje«. Zde máte možnost pod volbou »Blokování automaticky otevíraných oken« zaškrtnout, zda se má zapnout blokování těchto oken. Najdete zde i nabídku »Nastavení«, kde máte možnost zadávat adresy webů, u kterých vám automatické otevírání oken nevadí – tzn. výjimky z tohoto pravidla.

explorer-nahled

Do kolonky »Adresa webu, který má být povolen«, tedy napište například www.chip.cz a klikněte na »Přidat«. Zaškrtnutím volby »Při blokování automaticky otevíraného okna zobrazit oznamovací pruh« si dále můžete zajistit, že se o vyskakovacích oknech dozvíte. Navíc v tomto okně můžete nastavit i úroveň blokování: »Nízká: povolit na zabezpečených webech«, »Střední: blokovat většinu«, nebo »Vysoká: blokovat vše«. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení