Menu

Alcatel totálně změní design svých telefonů

25.01.2018 07:31 | Milan Loucký + Přidat komentář
Alcatel totálně změní design svých telefonů

Alcatel totálně změní design svých telefonů | foto: CHIP

Značka Alcatel na veletrhu CES 2018 poodhalila své plány v mobilním byznysu a portfolio smartphonů pro letošní rok. Alcatel plánuje do několika měsíců uvést smartphony se zcela novým designem.

Bude zároveň jednou z prvních značek, jejíž kompletní nabídka bude zahrnovat telefony s displeji s poměrem stran 18:9. Alcatel své smartphony rozčlení do celkem tří produktových řad. Nabídnout mají vzhled a styl vlajkových lodí, a to včetně cenově nejdostupnějších modelů. 

Alcatel zavede jako standard napříč celým svým portfoliem smartphonů displeje Alcatel full view s poměrem stran 18:9. Jeho mateřská firma TCL coby jeden ze tří největších výrobců LCD panelů na světě a nejrychleji rostoucí značka televizorů v USA, poskytne Alcatelu efektivnější výrobu a miliardy dolarů na výzkum a vývoj, což přinese značné snížení nákladů a rychlejší uvádění produktů na trh.

Produktovou nabídku značky Alcatel pro rok 2018 lze rozdělit do tří řad, z nichž každá reprezentuje jinou cenovou úroveň:

Alcatel 5

Řada Alcatel 5 nabídne ty nejlepší technologie a funkce, a to za cenu mnohem nižší než srovnatelné smartphony konkurenčních značek. Nebude například chybět funkce odemknutí telefonu obličejem nebo displej Alcatel full view s poměrem stran 18:9 bez rámečků. Díky řadě Alcatel 5 budou mít uživatelé k dispozici fantastický širokúhlý obraz a velkou baterii pro celodenní provoz.

Alcatel 3

Řada Alcatel 3 osloví zákazníky nabídkou nejmodernějších funkcí, které budou zahrnovat duální fotoaparát, skvělý design a Alcatel full view 18:9 displej, za dostupnou cenu. Tato řada bude obsahovat několik zařízení s velkou obrazovkou a vysokým rozlišením.

Alcatel 1

Řada Alcatel 1 zahrnuje smartphony pro každého za nejdostupnější ceny. Nabídne stylový design, prémiové materiály a technologie využívané dosud jen v nejdražších smartphonech, včetně Alcatel full view 18:9 displeje a odemykání telefonu rozpoznáním obličeje.

Alcatel představí své nové produktové portfolio v definitivní podobě na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení