Menu

Android tablet s čtyřjádrovým procesorem

24.01.2013 14:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Android tablet s čtyřjádrovým procesorem

Android tablet s čtyřjádrovým procesorem | foto: CHIP

Společnost Satomar rozšířila nabídku tabletů Ainol o model VENUS, který nabízí výkon čtyřjádrového procesoru i grafické karty, podporu HDMI i paměťových karet a IPS displej s vysokým rozlišením za cenu 4 490 Kč vč. DPH.

LCD tablet Ainol Novo 7 VENUS je prvním tabletem Ainolu, který uživatelům nabídne výkonný čtyřjádrový procesor. Ainol Novo 7 VENUS obsahuje procesor ATM7029 z rodiny Cortex A9. Zvládne tedy nejmodernější hry, nebo přehrávání objemných video souborů.

Ainol Novo 7 VENUS je vybaven 7“ IPS displejem s rozlišením 1280 × 800 bodů. Díky přítomnosti HDMI konektoru lze tablet propojit s televizí a sledovat videa ve Full HD rozlišení na větší obrazovce. Interní paměť s kapacitou 16 GB lze přídavnou MicroSD kartou o dalších až 32 GB. Pro systém je pak vyhrazena paměť RAM o kapacitě 1 GB.

Ainol Novo 7 VENUS se do prodeje dostává s operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean. Komunikaci zajišťuje Wi-Fi, nicméně k tabletu můžete připojit i externí 3G modem. Díky přední (0,3 Mpx) a zadní (2 Mpx) videokamerce lze provozovat  videokonference. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a je podle výrobce schopná vydržet přibližně 8 hodin při hraní 3D her, 15 hodin při poslechu hudby či 8 hodin surfování na internetu. Tablet je dodáván v české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení