Menu

Autodesk 123D Catch

10.10.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Autodesk 123D Catch

Autodesk 123D Catch | foto: CHIP

Autodesk uvedl novou aplikaci Autodesk 123D Catch pro iPhone dostupnou zdarma v Apple App Store. Aplikace, která doplňuje dříve uvedenou verzi pro iPad, dovoluje uživatelům pořizovat fotografie mobilním telefonem iPhone a posílat je do cloudu, kde jsou snímky konvertovány do 3D modelu.

Aplikace Autodesk 123D Catch pro iPhone a iPad umožňuje uživatelům zachytit svět kolem sebe ve 3D. Aplikace nabízí fotografické okno s ovládáním typickým pro iOS zařízení, které umožňuje volit zaostření a expozici během pořizování snímků. Uživatelé pak mohou upřesnit výběr snímků a odeslat je do cloudu, kde jsou fotografie poté převedeny do 3D modelu. Autodesk 123D patří do portfolia 3D softwaru Autodesk určeného profesionálům, ale i běžným uživatelům k experimentování v oblasti tvůrčích aktivit a realizace jejich nápadů.

 

 

Integrované postupy mezi jednotlivými produkty řady Autodesk 123D nyní dovolují zachytit obraz v aplikaci 123D Catch k dalšímu zpracování, buď jako objekt tisknutelný ve 3D (tedy prostorový objekt vytvořený na 3D tiskárnách) nebo jako základ pro další 3D modelování a 3D animaci. Autodesk přidal do webové aplikace 123D Catch nové editační nástroje, které zjednodušují přípravu modelu pro 3D tisk. Nové funkce pomáhají uživatelům vyplňovat mezery v rámci 3D modelů, vyhlazovat povrchy, odstraňovat části modelů, které nemají být tištěny, a zarovnávat plochu pro efektivní 3D tisk. Uživatelé se nyní mohou připojit k funkci My Corner a získat tak přístup k souborům ze všech 123D aplikací, včetně, 123D, 123D Catch, 123D Make a 123D Sculpt.

Aplikace Autodesk 123D Catch je dostupná výlučně pro iPhone a iPad prostřednictvím obchodu App Store na www.itunes.com/appstore. Webovou aplikaci Autodesk 123D Catch lze nalézt na www.123Dapp.com/catch.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení