Menu

Autodesk představuje AutoCAD 2014 a AutoCAD LT 2014 pro Mac

11.11.2013 15:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Autodesk představuje AutoCAD 2014 a AutoCAD LT 2014 pro Mac

Autodesk představuje AutoCAD 2014 a AutoCAD LT 2014 pro Mac | foto: CHIP

Firma Autodesk představila softwarové verze AutoCAD 2014 for Mac a AutoCAD LT 2014 for Mac. Nejnovější verze 2D a 3D návrhových aplikací společnosti Autodesk byly vyvinuty pro platformu OS X a zařízení Apple.

autocad-2014-for-mac-badge-1000px-nahled Mezi hlavní inovace nové verze patří mimo jiné podpora vysokého rozlišení displejů Retina s 13“ a 15“ úhlopříčkou u MacBook Pro, synchronizace s cloudovými službami Autodesk 360, funkce Package Drawing, lepší zabezpečení softwaru a další.

autocad-lt-2014-for-mac-badge-1000px-nahled

AutoCAD 2014 for Mac představuje jednu z prvních profesionálních softwarových aplikací s podporou displeje Retina. Obsahuje rovněž synchronizaci s cloudovou platformou Autodesk 360, novou funkci Package Drawing (obdoba eTransmit v AutoCAD pro Windows), zvýšení výkonnosti a lepší uživatelské rozhraní.

Mezi hlavní vylepšení patří:

  • Podpora displeje Retina: AutoCAD nyní plně podporuje displej Retina s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 13“ a 15“ u počítačů MacBook Pro.
  • Synchronizace kreslení: přímý přístup k souborům v cloudovém prostředí Autodesk 360 a jejich synchronizace mezi počítačem a cloudem.
  • Funkce Package Drawing: obdobně jako funkce eTransmit v aplikaci AutoCAD pro Windows umožňuje rychle ukládat související soubory do komprimovaného souboru a zajistit tak snadnou distribuci nebo uložení.
  • Online pomoc: zde byly provedeny změny s cílem zajištění rychlejší asistence pro zákazníka.
  • Lepší zabezpečení softwaru: vyšší úroveň zabezpečení softwaru a prevence spouštění neautorizovaných nebo škodlivých AutoLISP aplikací.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení