Menu

AVG AntiVirus ZDARMA obdržel aktualizaci pro AVG Zen

19.04.2014 14:03 | Karel Kovar + Přidat komentář
AVG AntiVirus ZDARMA obdržel aktualizaci pro AVG Zen

AVG AntiVirus ZDARMA obdržel aktualizaci pro AVG Zen | foto: CHIP

Společnost AVG oznámila, že aplikace AVG AntiVirus for Android, byla aktualizována za účelem propojení s připravovanou aplikací AVG Zen.

AVG Antivirus 4.0 nabízí přepracované uživatelské rozhraní, jehož domovská obrazovka se nyní po vzoru aplikace AVG Zen skládá z dlaždic věnovaných ochraně, výkonu zařízení a nastavení soukromí a navíc je zde zahrnuta sekce s funkcemi proti krádeži. Tyto vizuální prvky umožňují uživatelům rychle vidět, co je třeba udělat, aby své mobilní zařízení ochránili, včetně přidání rozšířených funkcí nebo stáhnutí dalších aplikací AVG. Nová verze aplikace rovněž nyní k dispozici v indonéštině a v thajštině.   

Uživatelé, kteří si stáhnou nejnovější AVG AntiVirus 4.0, uvidí v levém horním rohu navigačního pásu položku AVG Zen, která upozorní na možnost spravovat zařízení a stáhnout si aplikaci AVG Zen. Po instalaci AVG Zen umožní uživatelům vidět stav všech PC a zařízení s Androidem propojených v jedné síti v jediném rozhraní. Díky tomu se mohou rozhodnout, jaká bezpečnostní opatření, chtějí u svých zařízení uplatnit, případně i poslat emailové pozvánky k přidání dalších zařízení přátel a rodiny do vlastní sítě AVG Zen.  

Aplikace AVG AntiVirus ZDARMA je nejstahovanějším bezplatným antivirovým produktem pro Android v obchodě Google Play, jenž k 31. březnu 2014 překročil 100 milionů stažení. Tohoto významného milníku dosáhla jako první bezpečnostní aplikace vůbec.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení