Menu

Benq M33 - Full HD kamera s nočním viděním

21.11.2012 15:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Benq M33 - Full HD kamera s nočním viděním

Benq M33 - Full HD kamera s nočním viděním | foto: CHIP

Společnost BenQ začala prodávat novou Full HD (1080p) kameru s označením M33. Podle výrobce nabízí možnost točit videa i v noci, a to s 10násobným zoomem a obrazovou stabilizací. Doporučená cena byla stanovena na 4 799 Kč.

 

 

 

Díky vylepšené technologii natáčení nočního videa mohou podle výrobce majitelé kamery zaznamenávat scény z větší vzdálenosti, s nadstandardním jasem a detaily. Ve spojení s volitelným infračerveným filtrem redukujícím šum a upravujícím teplotu barev se tak mohou uživatelé dočkat kvalitního obrazu i ve špatně osvětleném prostředí. Kamera M33 se snadno ovládá a je prý vhodná pro uživatele všech úrovní pokročilosti. Benq udává, že její baterie vystačí na pořízení 2,5 hodin záznamu. Zajímavá je možnost instalace dvou paměťových SD karet o kapacitě až 64 GB, mezi kterými dokáže kamera sama přepnout, pokud se jedna z nich zaplní.

Kamera disponuje krytem objektivu typu „oční víčko“, který přináší nadstandardní ochranu pro objektiv a eliminuje nutnost hlídat odnímatelné víčko před ztrátou. K dispozici je také volitelný konvertor na širokoúhlý objektiv, jenž umožňuje snímání panoramatických snímků s rozšířeným úhlem až 136°, a volitelné dálkové ovládání pro další rozšíření možností práce s BenQ M33.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Žádost - prosba:

    Dobrý den , mám problém sehnat napájení (baterii) ke kameře BENQ M33 , psal jsem už na různé dotazy ale nikde mi zatím nic neodpověděl . Moc prosím o radu jak se dá sehnat. Předem děkuji za informaci Muránský

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení