Menu

Bere si opět Samsung příklad z Apple? Nový smartphone se objeví patrně bez důležité komponenty

12.11.2021 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Bere si opět Samsung příklad z Apple? Nový smartphone se objeví patrně bez důležité komponenty

Bere si opět Samsung příklad z Apple? Nový smartphone se objeví patrně bez důležité komponenty | foto: George Milton/Pexels

Na webu se objevily první renderované snímky smartphonu Samsung Galaxy A53 5G. Zatímco design je zjevně silně orientován na předchůdce, na snímcích chybí 3,5mm konektor pro sluchátka. Ten je ale pro mnoho uživatelů velmi důležitý.

Připravovaný smartphone Samsung Galaxy A53 5G bude sice uveden na trh až v příštím roce, nicméně ve spolupráci s populárním informátorem @OnLeaks indický server Digit.in uvedl ve svém příspěvku "Exclusive First Look at Samsung Galaxy A53 5G in leaked renders reveals quad-cameras, Infinity-O display and more" první CAD rendery připravovaného modelu. Podle připravených obrázků by měl smartphone nabídnout stejný AMOLED displej, jako jeho předchůdce řady A52, ale méně výrazné ochranné rámy objektivů fotoaparátu.

Displej by měl mít pravděpodobně rozměr 6,5" a tloušťka zařízení by se měla pohybovat mezi 8,14 až 9,73 mm (včetně ochranných výstupků objektivů na zadní straně zařízení). Nabídne obnovovací frekvenci 120 Hz a integrovanou čtečku otisku prstů.

Samsung Galaxy A53 5G pravděpodobně bez sluchátkového konektoru

galaxya53

Budou se muset zákazníci Samsungu Galaxy obejít bez konektoru pro sluchátka i u jiných smartphonů? | Zdroj: Firmbee.com/Unsplash

Ačkoliv design vypadá velmi podobně, jako u řady A52, smartphone postrádá 3,5mm audio konektor. Na obrázku je také vidět plochá zadní strana, která nemá zaoblené okraje. Už dříve se také hovořilo o hlavním fotoaparátu s 64MPx senzorem.

Samsung údajně plánuje pouze 5G verzi telefonu. Očekává se, že model A53 bude uveden na trh v prvním čtvrtletí roku 2022.

| Zdroj: YouTube/digit/Exclusive: Samsung Galaxy A53 5G leaked in 360° 5K renders with quad cameras

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.