Menu

Bezdrátové nabíječky a powerbanka s rychlým nabíjením QC3.0

23.10.2018 14:11 | Milan Loucký + Přidat komentář
Bezdrátové nabíječky a powerbanka s rychlým nabíjením QC3.0

Bezdrátové nabíječky a powerbanka s rychlým nabíjením QC3.0 | foto: CHIP

Společnost Trust uvádí na trh dvojici podložek pro bezdrátové nabíjení a powerbanku s kapacitou 20 000 mAh.

Trust Primo10

trust-primo10-fast-wireless-charger-lifestyle Nabíjecí základna pro mobilní zařízení je dostupná ve třech barvách – černé, červené a modré. Je kompatibilní se všemi chytrými telefony podporujícími bezdrátové nabíjení Qi, a to včetně rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 2.0 a vyšší. Samozřejmostí je LED indikátor a automatická detekce a volba nejrychlejšího způsobu nabíjení. Primo10 zároveň poskytuje maximální spolehlivost a bezpečnost díky detekci cizích objektů, čímž zabraňuje přehřátí kovových předmětů omylem položených na ni. Nabíječka je certifikována Wireless Power Consortium (WPC). Součástí balení je micro USB kabel vhodný k jakémukoli adaptéru poskytujícímu 2 A a více.

Trust Primo10 Fast Wireless Charger je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 429 Kč a 16,99 eur.

Trust Fyber10

trust-fyber10-fast-wireless-charger-visual3 Velmi úzká nabíjecí podložka s textilním povrchem zamezujícím poškrábání je určena k bezdrátovému nabíjení. Nabízí režim 7,5W nabíjení pro iPhone a 10W pro telefony Samsung Galaxy. Stejně jako Primo10 funguje s 2- a více ampérovým adaptérem, disponuje LED diodou a detekuje cizí objekty. Spolehlivost podtrhuje certifikace od Wireless Power Consortium. Podporuje Quick Charge 2.0 a 3.0, součástí balení je napájecí kabel.

Trust Fyber10 Fast Wireless Charger bude k dispozici v průběhu listopadu za 999 Kč a 38,99 eur.

Trust OMNI Plus

trust-omni-plus-metal-powerbank-visual1 Powerbanka o rozměrech 22 x 74 x 152 mm a hmotnosti 450 g nabízí kapacitu 20 000 mAh. Pevné hliníkové tělo je dostatečně odolné, a kromě zapínacího tlačítka disponuje třemi konektory – standardním USB-A s podporou rychlého nabíjení QC3.0, moderním USB-C a micro USB pro nabíjení powerbanky. Součástí je automatická detekce zařízení, volba nejrychlejšího způsobu nabíjení a technologie pro ochranu při užívání. V balení výrobce dodává USB-C i micro USB kabel.

Trust OMNI Plus Metal Powerbank je k dispozici za 1599 Kč a 59,99 eur.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení