Menu

Bezdrátová sluchátka Trust Duet

10.10.2017 23:21 | Milan Loucký + Přidat komentář
Bezdrátová sluchátka Trust Duet

Bezdrátová sluchátka Trust Duet | foto: CHIP

Bezdrátová špuntová sluchátka Trust Duet využívají technologii Bluetooth a dokovací stanici jako powerbanku.

Trust Duet jsou vyvedena v matné šedé barvě. Obě pecky jsou navrženy pro pohodlné nošení a v uchu drží díky speciálním háčkům padnoucím do jakéhokoliv tvaru ušního boltce.

trust-duet-visual Sluchátka jsou dodávána v ochranném nabíjecím pouzdru s vestavěnou 500mAh dobíjecí baterií a LED diodami signalizujícími stav. Disponují výdrží až 1,5 hodiny a pomocí stanice rovněž vybavené akumulátorem je lze za 35 minut nabít na plnou kapacitu celkem pětkrát. Celková doba přehrávání hudby bez připojení k elektrické síti tak dosahuje přibližně devíti hodin. Baterii integrovanou v pouzdře lze následně pomocí dodávaného USB kabelu zcela dobít za 1,5 hodiny.

Konektivitu zajišťuje technologie Bluetooth 4.2, která nabízí desetimetrový dosah. Sluchátka v sobě ukrývají také mikrofon pro hands-free volání.

Trust Duet jsou k dispozici za 1999 Kč a 69,99 euro na Slovensku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení