Menu
CHIP Speedtest

Byznysový ultrabook ThinkPad X260

12.08.2016 10:48 | Pavel Trousil
Byznysový ultrabook ThinkPad X260

Společnost Lenovo přináší 12,5“ ultrabook pro profesionální práci. Lenovo ThinkPad X260 je s hmotností menší než 1,3 kg a tloušťkou 20,3 mm v nejširším bodě snadno přenosný. Nabízí mechanickou odolnost, výkonu a výdrže na baterii až 21 hodin. 

Ultrabook ThinkPad X260 má tenké, lehké a přitom odolné tělo. Vysoký výkon podpořený až šestou generací procesorů Intel Core i7 doplňuje operační paměť s kapacitou až 16 GB DDR4. Profesionální výbavu doplňuje také technologie Intel vPro umožňující jednodušší správu na firemní úrovni, operační systém až Windows 10 Pro a vnitřní úložiště o kapacitě až 1 TB. Dostatek energie pro celý den poskytuje baterie s výdrží až 21 hodin na jedno nabití.

lenovo-thinkpad-x260-01-nahled

Ve víku notebooku je 12,5“ Full HD IPS displej a 720p HD kamerkou, jež dokáže zachytit i ten nejmenší detail. Dostupné jsou i konfigurace s TN či IPS displejem v HD rozlišení. Notebook nabízí možnost připojení přes LTE. Široká škála portů zahrnuje mimo jiné tři USB 3.0, HDMI, Mini DisplayPort či slot pro microSD kartu. Uživatelé mohou využít i WiGig dokování.

ThinkPad X260 prošel náročným armádním testováním MIL-SPEC, které potvrzuje odolnost zařízení v různých pracovních podmínkách. Uživatelé se tak nemusí obávat o bezpečnost svého notebooku ani uložených souborů. Společně s Ultrabookem ThinkPad X260 nabízí Lenovo řadu volitelných služeb a řešení včetně prioritní technické podpory, ochrany proti náhodnému poškození, rozšíření záruk či zálohy dat. Ultrabook Lenovo ThinkPad X260 je dostupný za cenu začínající na 33 690 Kč.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení