Menu

Canon VB-M40, VB-M600VE, VB-M600D a VB M700F

17.10.2012 07:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Canon VB-M40, VB-M600VE, VB-M600D a VB M700F

Canon VB-M40, VB-M600VE, VB-M600D a VB M700F | foto: CHIP

Tyto kamery jsou určeny primárně pro inteligentní bezpečnostní dohled, například v maloobchodních prodejnách. Kontrakt pro distribuci těchto produktů získala na českém trhu společnost Variant plus a na slovenském trhu společnost VAR-TEC.

Canon při vývoji modelů VB-M40 (flexibilní možnosti instalace, pro vnitřní i vnější použití), VB-M600VE (kamera velmi odolná proti mechanickému poškození, ideální pro venkovní použití), VB-M600D (ideální pro vnitřní použití) a VB‑M700F (pevná čtverhranná kamera) využil své zkušenosti s vývojem a výrobou digitálních zrcadlovek a kamery tak disponují citlivým CMOS snímačem a obrazovým procesorem Digi3. Dosahují citlivosti 0,008 lux, nabízejí rozlišení 1,3 MPx s 30 snímky za sekundu a až 4 nezávislé video streamy MJPEG a H.264.

 

 

Pevné kamery jsou vybaveny dálkově elektronicky nastavitelnými varifokálními ultraširokými objektivy 2,8–8,4 mm, které poskytují horizontální zorný úhel až 104 stupňů. Všechny kamery obsahují vestavěné funkce pro videoanalýzu. Ta umožňuje využívat až 16 úloh detekce zároveň, kromě obvyklé detekce pohybu lze detekovat i audio, odcizený nebo zanechaný objekt a sabotáž kamery. Pozitivní je možnost polynomiálního ohraničení detekčních zón, což proti standardně obdélníkovým detekčním zónám dává přesnější možnosti detekce. Nasazení ve firemním prostředí usnadňují síťové funkce a patřičné protokoly, jako jsou IPv4/IPv6, IP sec a SSL/TLS.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení